Kolejna wygrana juniorów starszych.

Mecz w Lipce rozpoczął się od zmasowanych ataków drużyny z Piły. Zawodnicy czerwono – czarnych grali szybko, z polotem na jeden, maksymalnie dwa kontakty. Po starcie piłki natychmiast atakowali przeciwników aby jak najszybciej ją  odebrać . Bardzo przyjemnie się taka grę oglądało. Miejscowa drużyna starała się jednak dzielnie stawić czoła przeciwnikowi. Zawodnicy Orła nie mieli zbyt dużo do zaproponowania w ataku ale bronili się bardzo dzielnie. Byli mocno zmotywowani i dobrze zorganizowani w grze obronnej. Oglądając mecz z trybun miało się jednak wrażenie, że wystarczy strzelić jednego gola aby worek z bramkami się rozwiązał. I tak się faktycznie stało. W 28 minucie bardzo dobre prostopadłe podanie Roberta Grenia na bramkę z zimną krwią zamienia Kacper Antczak. Od tego momentu przewaga drużyny z Piły nie podlegała dyskusji. Zawodnicy gości byli lepsi piłkarsko, silniejsi fizycznie i mieli więcej pomysłów na grę. Wynik końcowy w stu procentach oddaje wydarzenia na boisku. Gratuluję wygranej trenerowi oraz zawodnikom. Za tydzień ostatnie spotkanie tej rundy. Do Piły przyjeżdża zawsze groźna drużyna Sparty Złotów. Serdecznie zapraszamy na trybuny.

Orzeł Lipka – KP Piła 0:11

Skład Klubu Piłkarskiego Piła:

Kacper Wojakiewicz  – Mikołaj Łosoś (Fabian Nadskakuła), Adam Muszyński, Oskar Marcinkowski Paweł Tarczyński – Robert Greń (Marcel Siuda), Dominik Wegner, Kacper Antczak –  Damian Parchimowicz, Jakub Krogulec (Hubert Żentkowski), Oskar Reihs (Dymitr Zdunek)

Bramki:

28’ 0:1 Kacper Antczak as. Robert Greń

35’ 0:2 Kacper Antczak as. Robert Greń

43’ 0:3 Kacper Antczak as. Damian Parchimowicz

45’ 0:4 Robert Greń as. Paweł Tarczyński

55’ 0:5 Damian Parchimowicz as. Jakub Krogulec

61’ 0:6 Jakub Krogulec as. Kacper Antczak

66’ 0:7 Damian Parchimowicz as. Kacper Antczak

75’ 0:8 Kacper Antczak as. Marcel Siuda

77’ 0:9 Damian Parchimowicz as. Adam Muszyński

84’ 0:10 Adam Muszyński as. Damian Parchimowicz

88’ 0:11 Damian Parchimowicz as. Marcel Siuda