Juniorzy młodsi pewnie wygrali w pierwszym meczu rundy rewanżowej.

W pierwszym meczu rundy rewanżowej juniorzy młodsi pewnie wygrali z Polonią Jastrowie. Na wyjeździe wygraliśmy 12:0, więc trener Karol Skiba postanowił na ten mecz powołać zawodników, którzy do tej pory grali najmniej lub czekali na debiut. Już od pierwszych minut było widać, że niespodzianki nie będzie i trzy punkty zostaną w Pile. W 15 minucie było już 4:0, jednak zespół konsekwentnie realizował zadania w ataku. Goście starali się dobrze bronić i wyprowadzań kontrataki, jednak w tym dniu byli bezradni. Do przerwy 7:0 a po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. W 60 minucie dokonaliśmy siedem zmian, szansę dostali piłkarze, którzy do tej pory grali mniej. Pomimo wymiany większości zawodników, drużyna udowodniła swoją siłę. Zmiennicy grali z dużym zaangażowaniem i atakowali bramkę przyjezdnych. Wynik po ostatnim gwizdku mówi wszystko… 16:1 i pewne zwycięstwo. W następnej kolejce już tak łatwo nie będzie, gdyż zagramy z Łobzonką Wyrzysk. Powodzenia!

Klub Piłkarski Piła – Polonia Jastrowie 16:1

1:0   Marcinkowski as. Misiuk
2:0   Pawłowski as. Błaszczyk
3:0   Błaszczyk
4:0   Pawłowski as. Pietrus
5:0   Pawłowski as. Misiuk
6:0   Pawłowski as. Zieliński