Pewna wygrana seniorów.

Mecz pomiędzy Piastem Głubczyn a KP Piła zaczął się od zdecydowanych ataków gości. Już na początku sytuacje bramkowe mieli bardzo aktywni Wojtek Bańczyk i Karol Dera, jednak na posterunku był bramkarz gospodarzy. Pierwsza bramkę zawodnicy KP zdobyli w 23 minucie gry. Po błędzie obrońców piłkę do siatki skierował Paweł Nawrocki. Na następne trafienia nie trzeba było długo czekać. Mocnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Mariusz Januzik. Trzeciego gola zdobył Paweł Nawrocki wykorzystując idealne podanie Karola Dery. Ozdobą 1 połowy była bramka na 0:4. Piękny mocny strzał pod poprzeczkę. Kolejny raz autorem Mariusz Januzik, znowu z rzutu wolnego. Gospodarze odpowiedzieli bramką także z rzutu wolnego. Wynik do przerwy 1:4 dla KP Piła. Po zmianie stron gra nie uległa zmianie. Mecz cały czas pod kontrolą drużyny z Piły. Dwie kolejne bramki zdobyli Karol Dera i Robert Grenia. Warto przypomnieć, iż dla Roberta był to debiut w meczu seniorskim. Niezły początek. Końcowy wynik 1:6 w pełni odzwierciedla przebieg meczu. Gratulacje

Piast Głubczyn – KP Piła 1:6

Skład Klubu Piłkarskiego Piła:

Piotr Dębicki – Wojciech Suszycki, Cezary Lachowicz, Krystian Januzik, Mateusz Kledzik – Mariusz Januzik (Arkadiusz Rozum), Mateusz Ziarnowski, Karol Dera, Łukasz Ograbek (Robert Greń) – Paweł Nawrocki (Domik Piątek), Wojciech Bańczyk

23’ 0:1 Paweł Nawrocki

28’ 0:2 Mariusz Januzik

29’ 0:3 Paweł Nawrocki as. Karol Dera

33’ 0:4 Mariusz Januzik

35’ 1:4 Maciej Chromiec

51’ 1:5 Robert Greń as. Karol Dera

64’ 1:6 Karol Dera as. M. Januzik