Wygrana bez historii.

Niedzielny mecz między Klubem Piłkarskim Piła a Koroną Dębno nie przysporzył wielu emocji. Drużyna z Piły dominowała przez cały mecz. Pilanie grali przez większość spotkania wysokim pressingiem. Prowadziło to do odbiorów piłki około 30 metrów przed bramką drużyny z Dębna. Z odzyskania piłki tak blisko pod bramką gości rodziły się bardzo groźne akcje, których wiele zostało zamienionych na celne strzały. Na uwagę zasługują dwa gole Kacpra Dybzińskiego zdobyte bardzo ładnymi strzałami sprzed pola karnego.

Klub Piłkarski Piła – Korona Dębno 13 – 0

Skład Klubu Piłkarskiego Piła:

Kacper Wojakiewicz  – Alan Sabat (Paweł Herbuś), Cezary Lachowicz (Wiktor Górski), Michał Kur, Mikołaj Łosoś – Jakub Pawłowski, Adam Muszyński (Hubert Żentkowski), Robert Greń, Jakub Krogulec, Michał Przybylak (Fabian Nadskakuła) – Kacper Dybziński

12’ 1:0 Kacper Dybziński as. Michał Przybylak

15’ 2:0  Kacper Dybziński as. Alan Sabat

16’ 3:0 Robert Greń as. Kacper Dybziński

19’ 4:0 Michał Przybylak as. Jakub Pawłowski

21’ 5:0 Kacper Dybziński as. Robert Greń

26’ 6:0 Jakub Pawłowski as. Kacper Dybziński

27’ 7:0 Jakub Pawłowski

28’ 8:0 Robert Greń

39’ 9:0 Alan Sabat as. Michał Kur

55’10:0 Jakub Pawłowski as. Michał Kur

60’ 11:0 Mikołaj Łosoś as. Jakub Krogulec

73’ 12:0 Wiktor Górski

80’ Robert Greń as. Kacper Dybziński