Wygrana juniorów starszych w Nieżychowie.

W 16 kolejce rozgrywek spotkały się ze sobą drużyny Błyskawicy Nieżychowo oraz Klubu Piłkarskiego Piła. Drużyna z Piły od początku meczu chciała narzucić swoje warunki i przejąć kontrole nad grą. Udało się to już w drugiej minucie spotkania kiedy po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jakuba Krogulca bardzo ładnym strzałem głowa popisał się Kacper Dybziński. Po golu gra się wyrównała i  trwała walka o środek pola. Zespół z Nieżychowa bronił się w prosty ale skuteczny sposób. Zawodnicy miejscowej drużyny próbowali także kontratakować. Udało im się oddać kilka groźnych strzałów na nasza bramkę. I gdy wydawało się, że prowadzenie drużyny z Piły może być zagrożone po zamieszaniu w polu karnym bramkę na 0:2 zdobywa tegoroczny maturzysta Michał Przybylak.

Po przerwie zawodnicy miejscowej drużyny opadli z sił i klub z Piły przejął kontrole nad meczem. Udokumentował ją strzeleniem czterech bramek w drugiej połowie. Najpierw kolejne dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Jakuba Krogulca na bramkę zamienia Mateusz Ziarnowski.  Następnie bardzo aktywny tego dnia Jakub Krogulec dośrodkowuje piłkę w pole karne, bramkarz miejscowych wybija ją przed siebie a Kacper Dybziński kieruje futbolówkę do bramki.  Za chwilę w dużym zamieszaniu w polu karnym przytomnością umysłu popisuje się Michał Przybylak i mamy 0-5. Na minutę przed końcem spotkania na bramkę rywala rusza środkowy obrońca Michał Kur. Ładnym prostopadłym podaniem dostarcza piłkę do Kacpra Dybzińskiego, który kompletuje hattricka w tym spotkaniu. Mecz nie był ładnym widowiskiem, pozom gry nie zachwycił ale cieszy wynik i kolejne zwycięstwo.

Błyskawica Nieżychowo – Klub Piłkarski Piła 0:6

Skład Klubu Piłkarskiego Piła:

Jakub Tritt  – Fabian Nadskakuła, Cezary Lachowicz (Paweł Tarczyński) , Michał Kur, Mikołaj Łosoś – Łukasz Kozłowski, Mateusz Ziarnowski, Jakub Krogulec – Dymitr Zdunek (Hubert Żentkowski), Michał Przybylak, Kacper Dybziński

Bramki:

02′ 0:1 Kacper Dybziński

37′ 0:2 Michał Przybylak

69’ 0:3 Mateusz Ziarnowski

72′  0:4 Kacper Dybziński

80′  0:5 Michał Przybylak

89′ 0:6 Kacper Dybziński

Maciej Reinke