Wygrana na trudnym terenie w Okonku.

Juniorzy młodsi rozegrali mecz w Okonku z miejscowym Włókniarzem, który na swoim boisku jest bardzo trudnym przeciwnikiem. Prognozy przedmeczowe potwierdziły się na boisku, gdyż drużyna gospodarzy od początku grała bardzo ambitnie i stwarzała zagrożenie pod bramką Nikodema Najdy. Po niemrawym początku meczu z naszej strony, Robert Greń podaje do popularnego „Gawła” i prowadzimy 0:1. Szybko mamy kontrę Włókniarza i Najda broni w sytuacji sam na sam z napastnikiem Okonka. Niestety kilka minut później w identycznej sytuacji Nikodem był bezradny i gospodarze doprowadzają do remisu. Przed przerwą ponownie Jakub Pawłowski otrzymuje podanie ze środka pola i pewnie pokonuje bramkarza gospodarzy. Do przerwy prowadzimy 1:2. Po przerwie gramy zdecydowanie lepiej w obronie. Spokojnie rozgrywamy piłkę i przeważamy w środku pola, dzięki czemu stwarzamy sobie sytuację do zdobycia gola. Kolejny raz daje o sobie znać para Greń – Pawłowski. Prowadzimy 1:3. Gola na 1:4 zdobywa pięknym strzałem głową Robert Greń, który wykorzystuję dokładną wrzutkę Patryka Pisuli. Lekkie rozluźnienie wykorzystują gospodarze i strzelają gola na 2:4. W końcówce meczu wynik spotkania ustala Jakub Pawłowski i dopisujemy cenne 3 punkty w tabeli. Do końca sezonu zostały nam już tylko dwa spotkania. Najciekawsze odbędzie się 19 maja w Czarnkowie. W tym meczu spotkają się dwa najlepsze zespoły naszej grupy. Trzymajcie za Nas kciuki!

Włókniarz Okonek – Klub Piłkarski Piła 2-5

18′ 0:1 Jakub Pawłowski as. Robert Greń

25′ 1:1 Paweł Balicki

34′ 1:2 Jakub Pawłowski as. Robert Greń

52′ 1:3 Jakub Pawłowski as. Robert Greń

63′ 1:4 Robert Greń as. Patryk Pisula

72′ 2:4 Jan Rybak

77′ 2:5 Jakub Pawłowski as. Jakub Krogulec