Kolejne zwycięstwo juniorów młodszych!

W 13 kolejce rozgrywek zmierzyliśmy się z Unią Ujście. Dla gospodarzy był to ostatni mecz u siebie, w związku z tym piłkarze chcieli dobrze zaprezentować się kibicom na własnym stadionie. Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, gdyż w 12 minucie gola strzela Norbert Błaszczyk. Długo nie cieszyliśmy się prowadzeniem i w następnej minucie spotkania goście doprowadzają do remisu. Unia ustawiona defensywnie do tej pory dobrze realizowała plan. Gospodarze szukali błędów w obronie gości, konsekwentnie grając atakiem pozycyjnym. Jeszcze do przerwy hatt-tricka skompletował Jakub Pawłowski i do szatni schodziliśmy z wynikiem 4:1. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Na 5:1 podwyższa kapitan Robert Greń, kilka minut później ładną akcję finalizuje Jakub Krogulec. Wynik meczu ustala Wiktor Górski po rozegraniu rzutu rożnego. Było to pierwsze trafienie środkowego obrońcy w barwach Klubu Piłkarskiego Piła. W ostatnim meczu w Pile zasłużenie wygrywamy 7:1. Przed nami trzy trudne wyjazdowe spotkania, już w najbliższy weekend zagramy w Okonku.

Klub Piłkarski Piła – Unia Ujście 7 – 1

11’ 1:0 Norbert Błaszczyk as. Robert Greń
12’ 1:1 Patryk Muszyński
26’ 2:1 Jakub Pawłowski as. Robert Greń
30’ 3:1 Jakub Pawłowski
35’ 4:1 Jakub Pawłowski as. Robert Greń
48’ 5:1 Robert Greń as. Patryk Pisula
66’ 6:1 Jakub Krogulec as. Nikodem Najda
69’ 7:1 Wiktor Górski as. Jakub Pawłowski