Bezbramkowy remis z Pogonią Łobżenica

W meczu przedostatniej kolejki rozgrywek juniorów młodszych spotkały się ze sobą zespoły KP Piła oraz Pogoni Łobżenica. Spotkanie zakończyło się remisem, a najlepsze co można o nim napisać to…, że się odbyło.

Mecz nie był pasjonującym widowiskiem. Zawodnicy Pogoni Łobżenica cofnęli się na własną połowę czyhając na kontrataki. Czerwono – czarni zostali więc zmuszeni do prowadzenia ataku pozycyjnego i mozolnego konstruowania swoich akcji. Przyniosło to efekt w postaci czterech bardzo dobrych okazji bramkowych stworzonych jeszcze przed przerwą. Niestety żadnej z nich nie udało się wykorzystać, bo albo świetnie bronił bramkarz Pogoni, albo nasi zawodnicy pudłowali i nie trafiali w bramkę.

Po przerwie jakość i tempo gry wyraźnie spadło. Trener Karol Skiba poeksperymentował trochę ze składem i pozycjami poszczególnych zawodników na boisku. Wprowadziło to trochę chaosu i nerwowości w naszą grę i nie udało się już wykreować w drugiej połowie żadnej dogodnej okazji do zdobycia gola. A że goście także nie mieli za bardzo pomysłu na to jak zdobyć bramkę, to spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

Klub Piłkarski Piła – Pogoń Łobżenica 0:0