Pewna wygrana juniorów młodszych z Kaczorami.

W środę zmierzyły się drużyny, które przed meczem zajmowały drugą i trzecią lokatę w tabeli. Wszystko wskazywało, że mecz będzie bardzo wyrównany, jednak zawodnicy KP Piła okazali się zdecydowanie lepszym zespołem. W 9 minucie spotkania kapitan zespołu – Robert Greń, otworzył wynik meczu i było 1:0. W 22 minucie przed polem karnym faulowany był Adam Muszyński. Sam poszkodowany zdecydował się bezpośrednio uderzyć na bramkę przeciwnika i po mocnym strzale piłka zatrzepotała w siatce. Do przerwy prowadziliśmy 2:0 Po przerwie na boisku pojawił się Jakub Krogulec, który potrzebował zaledwie 6 minut, aby wpisać się na listę strzelców. Piękną asystę zaliczył Dymitr Zdunek. Na 15 minut przed końcem meczu trafia Zdunek, podwyższając na 4:0. W końcówce meczu wynik ustalił Robert Greń, po prostopadłym podaniu od Norberta Błaszczyka. Gratulujemy!

Klub Piłkarski Piła – Zjednoczeni Kaczory 5:0
10′ 1:0 Robert Greń as. Jakub Pawłowski
22′ 2:0 Adam Muszyński
47′ 3:0 Jakub Krogulec as. Dymitr Zdunek
60′ 4:0 Dymitr Zdunek as. Jakub Krogulec
78′ 5:0 Robert Greń as. Norbert Błaszczyk