Trzeci mecz – trzecie zwycięstwo.

Pierwsza połowa meczu między Polonią Jastrowie a Klubem Piłkarskim Piła nie była pasjonującym widowiskiem. Spotkanie toczyło się głownie w środku boiska. Lekką przewagę osiągnął zespól KP ale sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Jedną z nich miał Mateusz Ziarnowski ale jego strzał w ostatnim momencie zablokowali obrońcy Polonii. Do przerwy 0:0. Druga połowa w wykonaniu naszego zespołu była lepsza. Zaczęliśmy grać odważniej co poskutkowało zdobytym golem. Świetnym prostopadłym podaniem popisał się Kuba Krogulec a do piłki doszedł Kacper Dybziński. Wygrał on pojedynek z obrońcą i umieścił piłkę w siatce. Pod koniec meczu świetnym strzałem popisał się Alan Sabat ale na posterunku był bramkarz gospodarzy. Mecz zakończył się skromnym ale w pełni zasłużonym zwycięstwem KP Piła 1:0.

Polonia Jastrowie – Klub Piłkarski Piła 0:1

Skład Klubu Piłkarskiego Piła:

Kacper Wojakiewicz – Fabian Nadskakuła, Cezary Lachowicz, Michał Kur, Mikołaj Łosoś – Michał Przybylak, Mateusz Ziarnowski, Adam Muszyński, Łukasz Kozłowski (52′ Alan Sabat), Jakub Krogulec – Kacper Dybzniński

65’ 0:1 Kacper Dybziński as. Jakub Krogulec