Remis z Jastrowiem w meczu juniorów starszych.

Klub Piłkarski Piła – Polonia Jastrowie 2:2 (2:0) .
Mecz doskonale zaczął się dla naszego zespołu, po dośrodkowaniu Jakuba Krogulca bramkę strzałem głową zdobywa Kacper Dybziński. Po bramce nasz zespól starał się kontrolować przebieg boiskowych wydarzeń, a bardzo defensywnie nastawiona Polonia rzadko zagrażała naszej bramce. Przewaga naszego zespołu została ukoronowana kolejnym golem, którego autorem ponownie Dybziński. Kacper ze spokojem wykończył sytuacje 1 na 1 z bramkarzem. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 2:0. Druga połowa zaczęła się fatalnie dla naszego zespołu, szybko stracona bramka i w nasze poczynania wkradła się nerwowość. Mimo to nasz zespół dążył do strzelenia bramki. Niestety co nie udało się nam, udało się gościom z Jastrowia. Po strzale z okolic 30 metrów zespół Polonii wyrównał. Ruszyliśmy do ataku, jednak nie potrafiliśmy wykorzystać sytuacji i remis stał się faktem. Na pochwałę zasługuje drużyna z Jastrowia, która zaangażowaniem i sercem do gry doprowadziła do remisu. Nam za to przyda się zimny prysznic, by w następnych meczach wyeliminować błędy i nie tracić już punktów.

04′ 1:0 Kacper Dybziński as. Jakub Krogulec

20′ 2:0 Kacper Dybziński

47′ 2:1 Michał Ziebert (Polonia Jastrowie)

55′ 2:2 Hubert Rudnik (Polonia Jastrowie)