Junior młodszy pewnie wygrał w Ujściu.

Pojechaliśmy do Ujścia mocno zmotywowani, bo w poprzednim sezonie Unia była bardzo
wymagającym przeciwnikiem. Tym razem wygraliśmy zdecydowanie, choć jesteśmy przekonani, że
Unia będzie trudnym rywalem dla pozostałych drużyn. W pierwszej połowie świetne zawody
rozgrywał Mateusz Marcinkowski, który popisał się dwoma asystami. Pawłowski i Zdunek dopełnili
formalności. Kapitan Robert Greń wykorzystał rzut karny i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem
0:3. Chwilę po przerwie Antczak wykorzystał rzut karny po faulu na Zielińskim. W 51 minucie
zawodnik gości strzałem z rzutu wolnego zdobył honorowego gola dla Ujścia. W ostatnich 20
minutach zagraliśmy bardzo skutecznie i zdobyliśmy jeszcze cztery gole. Cieszy nas fakt, że w drugim
meczu wyjazdowym zdobywamy cenne trzy punkty. Brawo drużyna!

Unia Ujście – Klub Piłkarski Piła 1:8 (0:3)
12’ 0:1 Pawłowski as. Mati Marcinkowski
19’ 0:2 R. Greń – rz. karny
29’ 0:3 Zdunek as. Mati Marcinkowski
43’ 0:4 Antczak – rz. karny
51’ 1:4 Górzny (Unia Ujście)
60’ 1:5 Zieliński as. Antczak
61’ 1:6 R. Greń as. Zieliński
65’ 1:7 R. Greń as. Antczak
68’ 1:8 Antczak as. Zieliński