Wielkie strzelanie w Dębnie.

Korona Dębno – KP Piła 0:36 takim wynikiem zakończył się mecz juniorów starszych rozgrywany w Dębnie. Gospodarze nie potraktowali serio tego spotkania, do którego przystąpiło tylko 8 zawodników. Efekt mógł być więc tylko jeden. Od początku do końca mecz toczył się pod dyktando pilskiej drużyny , która raz za razem strzelała na bramkę gospodarzy. Wynik meczu nie świadczy jednak o tym , że gra naszych zawodników była rewelacyjna. Były momentach, w których widać było, że nasza drużyna ma jeszcze wiele do poprawienia jeżeli chce osiągać dobre wynki w tym sporcie. Wyrazy szacunku należą się 8 zawodnikom z Dębna , którzy nie patrząc na innych rozpoczęli i zakończyli zawody godnie reprezentując swój klub. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Kuba Krogulec x6 , Kacper Dybziński x9 , Adam Muszyński x1 , Michał Przybylak x2 , Karol Greń x5 , Kacper Antczak x10 , Mateusz Kledzik x2 , Mikołaj Łosoś (Kpt) x1.