7 meczów = 7 zwycięstw

Tylko 50 A – klasowych drużyn piłkarskich w całej Polsce może poszczycić się kompletem punktów w swoich klasach rozgrywkowych. Jednym z nich jest Klub Piłkarski Piła. 7 meczów i 7 zwycięstw. Ten imponujący dorobek ma miejsce również za sprawą ostatniego zwycięstwa nad Leśnymi Zawada.

0:1 taki wynik padł w sezonie 2019/2020 w meczu KP Piła – Leśni Zawada. Teraz pilanie wzięli srogi rewanż za tamtą wpadkę. Od początku meczu narzucili swoje tempo nieosiągalne dla przeciwnika, czego efektem było wyjście na prowadzenie po strzale Damiana Parchimowicza w 8. minucie. Na kolejne gole nie trzeba było długo czekać. Swoje trafienia dołożyli Kacper Dybziński, Filip Laskowski i Robert Greń. Do przerwy bezdyskusyjne 4:0 dla czerwono-czarnych.

Po przerwie, odpoczywający dzisiaj od biegania po boisku, grający trener Paweł Nawrocki przemeblował skład i ustawienie. Wprowadził aż pięciu nowych graczy. Gra się wyrównała i pojawiło się więcej błędów indywidualnych. Po takich błędach goście stracili dwie bramki autorstwa Dawida Kaczmarka i Marcina Pawelszczaka. A że gospodarze również nie grzeszyli dobra grą w obronie, to zostali skarceni dwukrotnie przez Kacpra Palacza i Oskara Reihsa. Wynik końcowy 2:6 w pełni oddał to co działo się na boisku.

KP Piła:
Jakub Tritt – Mateusz Kledzik, Dominik Wegner, Michał Szpener, Mikołaj Łosoś – Filip Laskowski (46’ Hubert Żentkowski), Mateusz Ziarnowski (46’ Mateusz Remer), Jeremiasz Pawłowski (46’ Oskar Reihs), Damian Parchimowicz (50’ Wojciech Bańczyk), Robert Greń (46’ Kacper Palacz) – Kacper Dybziński

Trener Paweł Nawrocki

Bramki:
08’ 0:1 – Damian Parchimowicz as. Kacper Dybziński
17’ 0:2 – Kacper Dybziński as. Jeremiasz Pawłowski
19’ 0:3 – Filip Laskowski
36’ 0:4 – Robert Greń as. Filip Laskowski
53’ 1:4 – Leśni Zawada
64’ 2:4 – Leśni Zawada
67’ 2:5 – Kacper Palacz
89’ 2:6 – Oskar Reihs as. Mateusz Remer