Junior starszy liderem po dwóch kolejkach.

Junior starszy liderem po dwóch kolejkach. Orkan Śmiłowo – Klub Piłkarski Piła 2:5

Początek spotkania nie zapowiadał trudnej przeprawy juniorów starszych z rówieśnikami ze
Śmiłowa. Po dobrym rozegraniu rzutu rożnego Kacper Dybziński strzela gola na 0:1. W tej części
meczu przeważamy. Kilka minut później gospodarze wykorzystują rzut wolny, doprowadzając do
remisu. Obraz gry ulega zmianie i zawodnicy ze Śmiłowa przejmują inicjatywę. Po przerwie
atakujemy, wychodzimy na prowadzenia po rzucie karnym, który pewnie egzekwował Kacper
Antczak. Stwarzamy sytuacje bramkowe, jednak kolejny raz po rzucie wolnym i dośrodkowaniu w
pole karne tracimy gola. Na szczęście w końcówce meczu wraca skuteczność. Najpierw strzela
Dybziński, później po pięknej indywidualnej akcji Oskar Reihs podwyższa na 2:4. Wynik meczu
ustala Krasucki po podaniu Antczaka. Zdobywamy cenne trzy punkty oraz zostajemy liderem
naszej grupy.
Orkan Śmiłowo – Klub Piłkarski Piła 2:5
04′ 0:1 Dybziński as. Krogulec
26′ 1:1 Kacper Palacz (Orkan Śmiłowo)
57′ 1:2 Antczak – rz. Karny
78′ 2:2 Paweł Truszczyński (Orkan Śmiłowo)
87′ 2:3 Dybziński as. Antczak
90′ 2:4 Reihs
90′ 2:5 Krasucki as. Antczak