Indywidualne treningi piłkarskie

Podaruj swojemu dziecku przestrzeń, w której będzie mogło się rozwijać i zrealizuje swoje pasje

 

Regularne zajęcia z piłki nożnej to pierwszy krok, który z zabawy, może stać się szansą na profesjonalną karierę zawodniczą – pełną sukcesów i niezwykłej satysfakcji.

 

Przyjdź ze swoim dzieckiem i niech samo sprawdzi, czy chce do nas dołączyć 😊.

Pierwsze zajęcia gratis!

Przejdź do zapisów

Co czeka na Twoje dziecko?

Treningi w naszej akademii to zdecydowanie coś więcej niż tylko dobra zabawa (choć ona również jest ważna!). Podczas zajęć sportowych Twoje dziecko rozwinie się na wielu płaszczyznach, w tym m.in.:

1. Poprawi swoją siłę, sprawność i technikę

Współpraca z doświadczonymi i ambitnymi trenerami pozwoli na uwolnienie wszelkich pokładów – nawet najgłębiej ukrytych talentów. Jednocześnie Twoje dziecko zadba o swój zdrowy i zrównoważony rozwój, na który składa się nie tylko sport, ale również dbanie o cały organizm (w tym właściwą dietę, odpowiednio długi sen, odpoczynek itp.).

2. Przejdzie poziom wyżej

Zajęcia w naszej Akademii łączą w sobie czynniki związane z budowaniem i szlifowaniem: motoryki i techniki – wzbogaconych o elementy taktyczne

Dzięki spójnemu systemowi treningów “od skrzata do seniora” – odkrywamy przyszłe talenty i kształcimy gwiazdy piłki nożnej. Zwłaszcza gdy jeszcze same o tym nie wiedzą 😉!

3. Wydobędzie i wykształci pożądane postawy zawodnicze 

Obok samego aspektu aktywności fizycznej, piłka nożna to także prawdziwa gra charakterów. Podczas zajęć pracujemy również nad psychiką młodych zawodników. Dzięki temu zyskują oni znaczną pewność siebie, potrafią radzić sobie z problemami, stresem i porażkami, a do tego pozostają zmotywowani i w pełni zaangażowani. Nawet gdy nie wszystko idzie po ich myśli.

4. Profesjonalna  kadra

Licencjonowani trenerzy, którzy dbają o każdy aspekt sportowego rozwoju Twojego dziecka. Doskonałe warunki bezpieczne otoczenie i własny model szkolenia, które sprzyjają odkrywaniu nowych piłkarskich talentów.  Czy chcesz, żeby o rozwój Twojego dziecka dbał Edi Andradina – nie czekaj zapisz już dzisiaj

Przejdź do zapisów

Pytania i odpowiedzi

Kto może wziąć udział w zajęciach z piłki nożnej?

Posiadamy spójny system nauczania “od skrzata do seniora”. Dlatego do naszej Akademii zapraszamy dzieci i nie tylko w wieku od 4 do 59 lat – zarówno początkujące, jak i zaawansowane.

Treningi prowadzone są indywidualnie jak oraz w grupach, w których dzieci są dopasowane do siebie pod kątem wieku, ale przede wszystkim umiejętności.

Gdzie prowadzone są treningi indywidualne?

Wszystkie zajęcia sportowe odbywają się na obiektach:
Stadion Piłkarsko – Żużlowy MOSiR Piła
Bydgoska 76, 64-920
Zobacz na mapie »
Orlik SP nr 1
Piła, Staromiejska 11

Zobacz na mapie »
Orlik SP nr 11
Piła, Królowej Jadwigi 2
Zobacz na mapie »

Zapisz dziecko na zajęcia, dzięki którym rozwinie swoje piłkarskie skrzydła

Nie zwlekaj z decyzją w nieskończoność. Nabór na nowy semestr trwa .

Wypełnij krótki formularz i skorzystaj z pierwszych zajęć, które są całkowicie bezpłatne.