Akademia

Uzupełnij edukację swojego dziecka o wartościowe zajęcia sportowe

 

Regularne treningi piłkarskie to szansa na zdrowy i prawidłowy rozwój, realizowanie swoich pasji, ale także budowanie osobowości i charakteru, które zaowocują również w jego dorosłym życiu.

 

Przyprowadź swoje dziecko i niech samo zdecyduje, czy chce trenować z nami dłużej 😊.

Pierwsze zajęcia gratis!

 

Przejdź do zapisów

Jakie korzyści czekają na Twoje dziecko?

 

Nasza akademia to coś więcej niż zwykłe treningi piłkarskie. Podczas ich trwania Twoje dziecko rozwinie się na wielu płaszczyznach, w tym m.in.:

1. Zadba o wszechstronny rozwój umiejętności

Technika, refleks, kondycja, zwinność i siła. To tylko kilka z wielu elementów, na których skupiamy się podczas naszych zajęć. Koncentrujemy się na tworzeniu i kształtowaniu pozytywnych postaw, dzięki którym Twoje dziecko poczuje się sprawniejsze, pewniejsze siebie, a także zdrowsze.

2. Wykształci w sobie pozytywne cechy charakteru

Sport to nie tylko wysiłek fizyczny. To także dbałość o inne aspekty – wykorzystywane zarówno na boisku, w szkole, jak i w codziennym życiu. W akademii piłkarskiej Twoje dziecko dowie się, czym jest determinacja i koncentracja, jak również nauczy się planowania oraz współpracy z innymi.

Uczęszczanie na nasze zajęcia piłkarskie będzie również doskonałą okazją na zbudowanie pożądanych postaw, w tym: dbania o dobry sen, a nawet promowanie właściwych nawyków żywieniowych.

3. Pozna inne dzieci i zawiąże nowe przyjaźnie

Nic nie zbliża tak, jak wspólne przeżywanie wzniesień i upadków oraz dążenie do wyznaczonego celu. Uczestnictwo w akademii piłkarskiej będzie więc wyśmienitą okazją do integracji z innymi dziećmi. A kto wie? Być może stworzenia przyjaźni, które przetrwają całe lata.

4. Przygotuje się do dorosłego życia

I to takiego, które nie zawsze jest “usłane różami”. Dowie się, czym jest współzawodnictwo, pozna kluczowe aspekty rywalizacji. Nauczy się radzić sobie z porażkami, ale co najważniejsze – wyciągać z nich właściwe i pożyteczne wnioski.

Pytania i odpowiedzi

Kto może wziąć udział w zajęciach?

Posiadamy spójny system nauczania “od skrzata do seniora”. Dlatego do naszej Akademii zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 18 lat – zarówno początkujące, jak i zaawansowane.

Treningi prowadzone są w grupach dopasowanych do siebie pod kątem wieku, ale przede wszystkim umiejętności.

Gdzie prowadzone są treningi?

Wszystkie zajęcia sportowe odbywają się na obiektach:
Stadion Piłkarsko – Żużlowy MOSiR Piła
Bydgoska 76, 64-920
Zobacz na mapie »
Orlik SP nr 1
Piła, Staromiejska 11

Zobacz na mapie »
Orlik SP nr 11
Piła, Królowej Jadwigi 2
Zobacz na mapie »

Zapewnij swojemu dziecku bezpieczne warunki, w których będzie mogło się rozwijać i realizować swoje pasje

Nie odkładaj tej decyzji na potem. Nabór na nowy sezon trwa .

Uzupełnij krótki formularz i skorzystaj z pierwszy zajęć – całkowicie za darmo.