MIRALEX król strzelców „Red Box” V ligi

Wróciły rozgrywki V ligi wróciła więc nasza zabawa. Wrócił też w dużym stylu król jesieni czyli Jakub Brzozowski zawodnik Płomienia Przyprostynia. Od razu w pierwszym meczu wiosny ustrzelił hattricka i przypomniał kibicom kto ma największe szanse na zwycięstwo w tej zabawie. Z bardzo dobrej strony pokazał się także Denis Maćkowiak. Zawodnik Sparty Szamotuły zdobył 2 gole w meczu przeciwko Dyskobolii.

Przypomnijmy, że nagrodą dla króla strzelców będzie weekend w Hotelu Poznańskim w Luboniu.

Poniżej prezentujemy pełną klasyfikację strzelców.

 

Miejsce Nazwisko i imię Klub 16 suma
1 Brzozowski Jakub Płomień Przyprostynia 3 20
2 Zieliński Kacper KP Piła   13
3 Feciuch Krystian Lubuszanin Trzcianka   12
4 Smolarek Patryk Warta Międzychód   12
5 Maćkowiak Denis Sparta Szamotuły 2 11
6 Gucia Michał Płomień Przyprostynia   10
7 Barkowski Kamil Zamek Gołańcz   9
8 Graczyk Bartłomiej Sokół Pniewy   9
9 Bierka Patryk Warta Międzychód   8
10 Kosiński Kamil Korona Stróżewo   8
11 Ruta Kacper Nasza Dyskobolia   8
12 Stachowiak Adrian Nasza Dyskobolia   8
13 Cecuła Karol Nasza Dyskobolia 1 7
14 Górzyński Sebastian Leśnik Margonin   7
15 Gurda Patryk Zamek Gołańcz   7
16 Iwanicki Paweł Lubuszanin Trzcianka   7
17 Polak Patryk Korona Stróżewo   7
18 Grabowski Hubert Polonia Jastrowie   6
19 Kluj Oskar Warta Międzychód   6
20 Lulka Kamil Piast Kobylnica 1 6
21 Niedzielski Adam Wełna Skoki   6
22 Strugarek Patryk Sokół Pniewy   6
23 Szaj Rafał Nasza Dyskobolia 1 6
24 Urbański Marcin Lubuszanin Trzcianka   6
25 Wawrzyniak Filip Piast Kobylnica   6
26 Anioła Krystian Nasza Dyskobolia   5
27 Połomka Mariusz Płomień Przyprostynia   5
28 Bochinski Filip Orkan Chorzemin   4
29 Fertikowski Michał Polonia Jastrowie   4
30 Hekert Kacper Kłos Budzyń   4
31 Kossowski Bartosz Sokół Pniewy   4
32 Kowalik Dominik Sparta Szamotuły   4
33 Królczyk Mikołaj Zamek Gołańcz   4
34 Magdziński Kapcer Piast Kobylnica   4
35 Piątek Tobiasz Orkan Chorzemin   4
36 Rajewski Błażej Wełna Skoki   4
37 Schevchuk Artem Kłos Budzyń   4
38 Urbański Adam Korona Stróżewo   4
39 Wicher Paweł Lubuszanin Trzcianka   4
40 Zdzichowski Szymon Piast Kobylnica   4
41 Altair Andrade Silva Lubuszanin Trzcianka   3
42 Bąkowski Filip Lubuszanin Trzcianka   3
43 Bednarek Maciej Lubuszanin Trzcianka   3
44 Buśko Krystian Orkan Chorzemin   3
45 Chmal Rafał Sparta Szamotuły   3
46 Dołęga Karol Polonia Jastrowie   3
47 Fifer Kacper Leśnik Margonin   3
48 Gamulec Kacper Kłos Budzyń   3
49 Garguliński Łukasz Kłos Budzyń 1 3
50 Gumny Jakub Orkan Chorzemin   3
51 Jabłoński Norbert Sparta Oborniki   3
52 Janicki Dawid Zamek Gołańcz   3
53 Kaczmarek Dawid Płomień Przyprostynia   3
54 Kaźmierczak Karol Piast Kobylnica   3
55 Kuik Kacper Nasza Dyskobolia 1 3
56 Michałowski Mikołaj Kłos Budzyń   3
57 Pauś Mikołaj Sparta Oborniki   3
58 Pawlak Aleksander Piast Kobylnica   3
59 Piechocki Mieszko Leśnik Margonin   3
60 Walkowiak Jakub Kłos Budzyń   3
61 Antoniewicz Wiktor Kłos Budzyń 1 2
62 Bigos Patryk Warta Międzychód 1 2
63 Błaszczyk Norbert KP Piła   2
64 Bredow Artur Kłos Budzyń   2
65 Chełpa Dawid Nasza Dyskobolia   2
66 Ćwiertniak Patryk Sokół Pniewy   2
67 Czerwiński Filip Kłos Budzyń   2
68 Dominak Patryk Orkan Chorzemin   2
69 Dyzert Adam Sparta Szamotuły   2
70 Fatyga Jakub Korona Stróżewo   2
71 Frieske Jakub Korona Stróżewo   2
72 Graczyk Miłosz Wełna Skoki   2
73 Greń Robert KP Piła   2
74 Grueneald Mariusz Polonia Jastrowie   2
75 Grygier Kacper Lubuszanin Trzcianka   2
76 Gryszczyński Krzysztof Zamek Gołańcz   2
77 Gustavo Rossi Warta Międzychód   2
78 Hadała Marcin Korona Stróżewo   2
79 Hirszfeld Błażej Sparta Szamotuły   2
80 Janiszewski Tobiasz Leśnik Margonin   2
81 Jędrkowiak Jakub Leśnik Margonin   2
82 Kadłubowicz Paweł Wełna Skoki   2
83 Kamiński Łukasz Polonia Jastrowie   2
84 Kępski Michał Warta Międzychód   2
85 Kharlov Nik Płomień Przyprostynia   2
86 Klockowski Bartosz Piast Kobylnica   2
87 Kosmowski Kacper Polonia Jastrowie 1 2
88 Koszuta Krystian Nasza Dyskobolia 1 2
89 Kryś Daniel Korona Stróżewo   2
90 Kulichenka Mykhailo Płomień Przyprostynia   2
91 Kuzio Jakub Piast Kobylnica   2
92 Laskowski Filip KP Piła   2
93 Łoś Jakub Kłos Budzyń   2
94 Milkowski Jakub Sokół Pniewy   2
95 Mycka Patryk Leśnik Margonin   2
96 Pacholski Patryk Sparta Oborniki   2
97 Palma Oskar Nasza Dyskobolia   2
98 Poniży Eryk Nasza Dyskobolia   2
99 Rys Filip Sparta Oborniki 1 2
100 Schreiber Krystian Kłos Budzyń   2
101 Slobodian Orest Sokół Pniewy   2
102 Ślusarczyk Jakub Wełna Skoki   2
103 Stefaniak Jakub Leśnik Margonin   2
104 Strosin Olivier Wełna Skoki   2
105 Trzebny Norbert Korona Stróżewo   2
106 Wasyluk Andreij Zamek Gołańcz   2
107 Wierzbicki Kacper Zamek Gołańcz   2
108 Wierzbiński Ryszard Wełna Skoki   2
109 Wnuk Mikołaj Piast Kobylnica   2
110 Zieliński Gabriel Płomień Przyprostynia   2
111 BIegański Jakub Wełna Skoki   1
112 Borowski Paweł Sokół Pniewy   1
113 Brzuska Dawid Sokół Pniewy   1
114 Ćwiek Mateusz Korona Stróżewo   1
115 Danielczyk Michał Korona Stróżewo   1
116 Dobrzykowski Kamil Zamek Gołańcz   1
117 Dolny Arkadiusz KP Piła   1
118 Dziurla Maciej Warta Międzychód   1
119 Gołężewski Alan Warta Międzychód   1
120 Gruntkowski Rafał KP Piła 1 1
121 Hamera Dawid Wełna Skoki   1
122 Hirszfeld Jakub Sparta Szamotuły   1
123 Jankowski Paweł Warta Międzychód   1
124 Jarosz Dorian Polonia Jastrowie   1
125 Koc Patryk KP Piła   1
126 Kołodziej Krzysztof Piast Kobylnica 1 1
127 Kopydłowski Dawid Sokół Pniewy   1
128 Kosmowski Patryk Sparta Oborniki   1
129 Kotiuszko Michał Lubuszanin Trzcianka   1
130 Kozłowski Mateusz Wełna Skoki   1
131 Kraczkowski Sylwester Polonia Jastrowie   1
132 Lechowicz Gracjan KP Piła 1 1
133 Lenarczyk Alan Sparta Oborniki   1
134 Łuczak Mikołaj Lubuszanin Trzcianka   1
135 Łuczek Sławomir Sparta Szamotuły   1
136 Ludowicz Patryk Leśnik Margonin   1
137 LudowiczRobert Wełna Skoki   1
138 Machowski Oskar Korona Stróżewo   1
139 Mahmoud Sanni – Oba Zamek Gołańcz 1 1
140 Malczyk Mateusz Sokół Pniewy   1
141 Matoszka Oliwier Piast Kobylnica 1 1
142 Miłosz Kowalski KP Piła   1
143 Niżyński Jakub Korona Stróżewo   1
144 Nowacki Aleksander Płomień Przyprostynia   1
145 Nowak Błażej Zamek Gołańcz   1
146 Nowicki Dominik Sparta Szamotuły   1
147 Paluszkiewicz PAtryk Sparta Szamotuły   1
148 Pietrowski Adrian KP Piła   1
149 Piosik Bartosz Nasza Dyskobolia   1
150 Piotrowski Jakub Sparta Oborniki 1 1
151 Poznański Dawid Zamek Gołańcz   1
152 Przybylski Antoni Sparta Oborniki   1
153 Pudliszak Indy Sparta Szamotuły   1
154 Rogowski Hubert Wełna Skoki   1
155 Rybarczyk Sylwester Sparta Szamotuły   1
156 Skiba Rafał Kłos Budzyń   1
157 Skitek Jan Wełna Skoki   1
158 Sochalski Hubert Korona Stróżewo   1
159 Soforek Patryk Zamek Gołańcz   1
160 Stasiak Jan KP Piła   1
161 Świniarski Błażej Orkan Chorzemin   1
162 Szaferski Filip Nasza Dyskobolia   1
163 Szała Sebastian Orkan Chorzemin   1
164 Szymański Dominik Kłos Budzyń   1
165 Szymkowiak Marcel Kłos Budzyń   1
166 Turek Szymon KP Piła   1
167 Urban Piotr Lubuszanin Trzcianka   1
168 Zimny Jakub Nasza Dyskobolia   1