Kolejna zmiana na czołowych miejscach w klasyfikacji króla strzelców. Ponownie na czoło tabeli wysunął się ubiegłoroczny zwycięzca – Bartosz Papaj. W awansie na fotel lidera pomogły mu 4 gole zdobyte przeciwko byłemu klubowi – Drawie Krzyż Wlkp. Co ciekawe 2 trafienia w tym meczu zaliczył drugi w klasyfikacji Wojtek Wypusz. W meczu na szczycie Ligi Okręgowej 2 bramki strzelił Mateusz Tatera, jedną Kacper Dybziński i właśnie tych czterech zawodników stanowi w tej chwili czołówkę klasyfikacji z lekką przewagą nad konkurencją.
Przypominamy, że zabawa toczy się o weekend w Hotelu Poznańskim – nagrodę ufundowaną przez firmę Miralex.
Poniżej prezentujemy pełną klasyfikację strzelców.
Miejsce | Nazwisko i imię | Klub | 10 | suma |
1 | Papaj Bartosz | Noteć Rosko | 4 | 12 |
2 | Wypusz Wojciech | Drawa Krzyż Wlkp | 2 | 11 |
3 | Dybziński Kacper | KP Piła | 1 | 10 |
4 | Tatera Mateusz | Orkan Śmiłowo | 2 | 10 |
5 | Brożys Jakub | Radwan Lubasz | 7 | |
6 | Jarosz Krystian | Radwan Lubasz | 1 | 7 |
7 | Adamczak Artur | Noteć Rosko | 6 | |
8 | Gomulec Kacper | Kłos Budzyń | 6 | |
9 | Jarosz Dorian | Radwan Lubasz | 1 | 6 |
10 | Juszczak Kamil | Sokół Damasławek | 6 | |
11 | Nadoliński Dariusz | Noteć Dziembowo | 6 | |
12 | Palacz Kacper | KP Piła | 6 | |
13 | Fryś Maciej | Wenus Jędrzejewo | 3 | 5 |
14 | Karnowski Kacper | GLKS Wysoka | 2 | 5 |
15 | Kwiatkowski Artur | Orkan Śmiłowo | 3 | 5 |
16 | Lala Radosław | Drawa Krzyż Wlkp | 5 | |
17 | Tafelski Damian | Drawa Krzyż Wlkp | 5 | |
18 | Będzitko Maciej | Unia Wapno | 2 | 4 |
19 | Dziuba Adam | GLKS Wysoka | 1 | 4 |
20 | Fąferek Michał | Płomień Połajewo | 4 | |
21 | Koc Patryk | Orkan Śmiłowo | 4 | |
22 | Łuszczyński Remigiusz | Sokół Damasławek | 1 | 4 |
23 | Simiński Adam | Kłos Budzyń | 1 | 4 |
24 | Wiśniewski Łukasz | Unia Wapno | 4 | |
25 | Budaj Maciej | Radwan Lubasz | 3 | |
26 | Dera Przemysław | Unia Wapno | 3 | |
27 | Dołęga Karol | Polonia Jastrowie | 3 | |
28 | Dolny Arkadiusz | Orkan Śmiłowo | 1 | 3 |
29 | Fąs Dominik | Iskra Krajenka | 3 | |
30 | Gałecki Bartosz | Orkan Śmiłowo | 3 | |
31 | Jagodziński Adrian | Orkan Śmiłowo | 1 | 3 |
32 | Kamiński Łukasz | Polonia Jastrowie | 3 | |
33 | Kuźnicki Jaonasz | Sparta Złotów | 3 | |
34 | Marcinkowski Miłosz | Sparta Złotów | 1 | 3 |
35 | Niedbalski Rafał | Noteć Dziembowo | 3 | |
36 | Nowacki Bartlomiej | Płomień Połajewo | 3 | |
37 | Pawłowski Jakub | KP Piła | 3 | |
38 | Radecki Sebastian | Wenus Jędrzejewo | 1 | 3 |
39 | Skwarek Jakub | Orkan Śmiłowo | 3 | |
40 | Szczepaniak Adam | Sokół Damasławek | 3 | |
41 | Szymański Dominik | Kłos Budzyń | 1 | 3 |
42 | Tomaszewski Łukasz | Noteć Dziembowo | 3 | |
43 | Troczyński Szymon | Kłos Budzyń | 3 | |
44 | Warnke Filip | Sokół Szamocin | 3 | |
45 | Wiedro Krzysztof | Iskra Krajenka | 2 | 3 |
46 | Żabówka Dawid | GLKS Wysoka | 3 | |
47 | Andrzejewski Jarosław | Unia Wapno | 2 | |
48 | Antoniewicz Wiktor | Kłos Budzyń | 2 | |
49 | Bąkowski Filip | Wenus Jędrzejewo | 2 | |
50 | Barczyk Alan | Noteć Dziembowo | 2 | |
51 | Barełkowski Mateusz | Kłos Budzyń | 2 | |
52 | Bazela Martin | Drawa Krzyż Wlkp | 2 | |
53 | Block Kacper | Iskra Krajenka | 2 | |
54 | Borucki Ariel | Kłos Budzyń | 2 | |
55 | Brożek Dominik | Sparta Złotów | 1 | 2 |
56 | Budaj Filip | Radwan Lubasz | 2 | |
57 | Bździel Filip | Drawa Krzyż Wlkp | 1 | 2 |
58 | Duda Bartosz | Wenus Jędrzejewo | 2 | |
59 | Fąferek Paweł | Płomień Połajewo | 1 | 2 |
60 | Iwanicki Wiktor | Polonia Jastrowie | 1 | 2 |
61 | Jaszczyk Piotr | Iskra Krajenka | 2 | |
62 | Kadzban Mateusz | Sokół Szamocin | 2 | |
63 | Kędziora Paweł | Orkan Śmiłowo | 2 | |
64 | Kotarski Patryk | Polonia Jastrowie | 2 | |
65 | Łozowski Łukasz | Drawa Krzyż Wlkp | 2 | |
66 | Maksym Sławomir | Unia Wapno | 2 | |
67 | Makucki Mikołaj | Polonia Jastrowie | 1 | 2 |
68 | Michorek Roman | Polonia Jastrowie | 2 | |
69 | Mrotek Cezary | Drawa Krzyż Wlkp | 2 | |
70 | Musiał Jakub | Noteć Rosko | 2 | |
71 | Nowak Dariusz | Orkan Śmiłowo | 2 | |
72 | Pankowski Tomasz | Unia Wapno | 2 | |
73 | Ratajczak Daniel | Polonia Jastrowie | 2 | |
74 | Skiba Rafał | Kłos Budzyń | 2 | |
75 | Szalski Michał | GLKS Wysoka | 2 | |
76 | Wącisz Radosław | KP Piła | 2 | |
77 | Zieleliński Marek | Płomień Połajewo | 2 | |
78 | Adler Mikołaj | Sokół Szamocin | 1 | |
79 | Anioła Piotr | Płomień Połajewo | 1 | |
80 | Bielawski Mateusz | Noteć Rosko | 1 | |
81 | Brychczyński Wojciech | Kłos Budzyń | 1 | 1 |
82 | Chojnacki Mateusz | Radwan Lubasz | 1 | |
83 | Cichoń Bartłomiej | Iskra Krajenka | 1 | |
84 | Cichy Arkadiusz | Unia Wapno | 1 | |
85 | Cieślik Filip | Sparta Złotów | 1 | |
86 | Cigenhagen Markos | Sokół Szamocin | 1 | |
87 | Derdziak Damian | Wenus Jędrzejewo | 1 | 1 |
88 | Dziuba Paweł | GLKS Wysoka | 1 | |
89 | Dziurla Patryk | Wenus Jędrzejewo | 1 | |
90 | Felski Łukasz | Sokół Szamocin | 1 | |
91 | Foryś Błażej | Polonia Jastrowie | 1 | |
92 | Garguliński Łukasz | Kłos Budzyń | 1 | |
93 | Góźdź Radosław | Orkan Śmiłowo | 1 | |
94 | Greń Robert | KP Piła | 1 | |
95 | Gruenwald Mariusz | Polonia Jastrowie | 1 | |
96 | Jagiełka Adrian | Orkan Śmiłowo | 1 | |
97 | Januzik Aleksander | GLKS Wysoka | 1 | |
98 | Januzik Krystian | KP Piła | 1 | |
99 | Jarawani Blesing | Sparta Złotów | 1 | |
100 | Jarmołowicz Jakub | GLKS Wysoka | 1 | |
101 | Koczorowski Roman | Płomień Połajewo | 1 | |
102 | Korienev Oleksandr | Wenus Jędrzejewo | 1 | |
103 | Krawiec Maciej | Orkan Śmiłowo | 1 | |
104 | Krysztofiak Krystian | Kłos Budzyń | 1 | |
105 | Kubiak Rafał | Radwan Lubasz | 1 | 1 |
106 | Kurek Bartosz | Sokół Damasławek | 1 | |
107 | Kurek Eryk | Sokół Damasławek | 1 | |
108 | Laskowski Filip | KP Piła | 1 | |
109 | Łosoś Mikołaj | KP Piła | 1 | |
110 | Maciejewski Michał | GLKS Wysoka | 1 | |
111 | Małka Tomasz | Sparta Złotów | 1 | |
112 | Martenka Hubert | Orkan Śmiłowo | 1 | |
113 | Massel Mateusz | Iskra Krajenka | 1 | 1 |
114 | Maza Szymon | Sparta Złotów | 1 | 1 |
115 | Mazur Jacek | Noteć Dziembowo | 1 | |
116 | Niezborała Kacper | Radwan Lubasz | 1 | |
117 | Olszewski Hubert | Unia Wapno | 1 | |
118 | Panek Filip | Orkan Śmiłowo | 1 | |
119 | Piątek Julian | Wenus Jędrzejewo | 1 | |
120 | Pryciak Dawid | Iskra Krajenka | 1 | |
121 | Reihs Oskar | KP Piła | 1 | |
122 | Seidel Karol | Unia Wapno | 1 | |
123 | Ślazyk Wojciech | Wenus Jędrzejewo | 1 | |
124 | Śliwiński Cezary | Noteć Dziembowo | 1 | |
125 | Spliszewski Marcin | Noteć Dziembowo | 1 | |
126 | Stefaniak Kacper | Drawa Krzyż Wlkp | 1 | |
127 | Szulc Adrian | Sokół Szamocin | 1 | |
128 | Szyperski Bartosz | Sokół Damasławek | 1 | |
129 | Wajer Patryk | KP Piła | 1 | 1 |
130 | Walczak Marcin | GLKS Wysoka | 1 | |
131 | Witt Sebastian | Noteć Dziembowo | 1 | |
132 | Zaorski Marcin | Iskra Krajenka | 1 |
Maciej Reinke