Enea kolejnym dobroczyńcą KP Piła.

Z dużą radością informujemy, iż Enea została sponsorem Klubu Piłkarskiego Piła. Jesteśmy dumni, że kolejna firma zdecydowała się nam zaufać.

Miejska Energetyka Cieplna Spółka Piła Sp. z o.o. swoją koncesjonowaną działalność skupia na produkcji, przesyle i dystrybucji energii cieplnej oraz na produkcji energii elektrycznej. Dostarcza ciepło dla potrzeb centralnego ogrzewania, wentylacji oraz ciepłej wody użytkowej. Świadczy również usługi laboratoryjne badania miału węglowego, szlaki i wody wodociągowej oraz z zakresu projektowania sieci i węzłów cieplnych jak też obsługi i konserwacji węzłów.
Misją działania firmy jest „MEC Piła – przyjazna mieszkańcom i środowisku”. Determinuje to działania, które zorientowane są na spełnianie potrzeb i wymagań klientów. Przedsiębiorstwo stale rozwija technikę i technologię, przy utrzymaniu ceny ciepła na konkurencyjnym poziomie z równoczesną dbałością o otaczające środowisko naturalne. Więcej informacji na temat naszego nowego sponsora można znaleźć na stronie mecpila.pl

Maciej Reinke