Asecura Service sponsorem KP Piła!

Z dużą radością informujemy kibiców, iż do naszego projektu dołączył kolejny zawodnik. Na pomoc w budowie piłki nożnej w Pile zdecydowała się firma Asecura Service, zostając sponsorem Klubu Piłkarskiego Piła.

Firma Asecura Servis zajmuje się:

  • Fizyczną ochroną mienia. Pracownicy pełnią służbę umundurowani. Wyposażeni są w bezprzewodowe środki łączności. Chronią prewencyjnie zakłady pracy przed kradzieżami i dewastacją z zewnątrz, jak również przed wyprowadzeniem mienia poza teren zakładu.
  • Elektroniczną ochroną mienia. Pracownicy firmy monitorują lokalne systemy alarmowe i przeciwpożarowe przez całą dobę. Przyjmują sygnały na własną stację monitorowania alarmów i szybko podejmują odpowiednie działania. W gotowości pozostają całodobowo dwie grupy interwencyjne szybkiego reagowania, w skład których wchodzą kwalifikowani pracownicy ochrony, wyposażeni w środki łączności radiowej, umundurowani i uzbrojeni – oraz oznakowane samochody służbowe.
  • Zabezpieczeniem imprez masowych. Realizacja ochrony imprez prowadzona jest przez pracowników z zachowaniem wszelkich przepisów prawa i procedur wymaganych dla tego typu ochrony. Skuteczna i sprawna ochrona gwarantuje prawidłowy przebieg imprez masowych. Pracownicy Asecura Service posiadają duże doświadczenie w tego typu pracy zdobyte podczas takich imprez jak: zawody sportowe, koncerty, juwenalia i pikniki zakładowe.
  • Konwojowaniem wartości pieniężnych
  • Sprzątaniem pomieszczeń biurowych, hal produkcyjnych, powierzchni sklepowych i magazynowych. Firma świadczy tez usługi sprzątania zewnętrznego.

Siedziba przedsiębiorstwa Asecura Service mieści się przy ulicy Kraszewskiego 15 w Pile. Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.asecura-service.pl/

Maciej Reinke