Sanita Footwear sp. z o.o. w Pile – zdecydowała się wesprzeć rozwój KP Piła

Mamy dla naszych kibiców kolejne dobre wieści. Przedsiębiorstwo Sanita Footwear sp. z o.o. zdecydowało się wesprzeć rozwój Klubu Piłkarskiego Piła i zostać jego sponsorem.

Historia firmy Sanita sięga 1907 roku, kiedy Christian Andersen, wizjoner i twórca Sanita Footwear stworzył pierwszą parę chodaków. Charakterystyczną cechą wyrobów naszego sponsora jest stosowanie drewnianych spodów, więc w produktach nadal zauważyć można, dziedzictwo minionych lat oraz pasję i zaangażowanie cechujące najlepszych rzemieślników branży obuwniczej. Od  2006r. Sanita Footwear Sp. z o.o. posiada swój zakład w Pile. Firma zatrudnia ponad 200 osób a jej obuwie i chodaki dostępne są w wielu krajach świata.

Fabryka produkuje modne i wygodne obuwie dla całej rodziny, oferując szeroki asortyment – od praktycznego i funkcjonalnego obuwia dla najmłodszych, poprzez eleganckie i klasyczne modele dla dorosłych, do mocnego i ergonomicznego obuwia spełniającego wymogi BHP

Zapraszamy serdecznie do sklepu naszego sponsora. Można się tam zapoznać z szeroką ofertą wygodnych chodaków, sandałów,  butów damskich, męskich i dziecięcych na wszystkie pory roku.

W sklepie można nabyć piękne tradycyjne chodaki skórzane na drewnie, obuwie robocze, jak i inne buty produkowane ręcznie w pilskiej fabryce. Naturalne materiały i wysoka jakość w przystępnej cenie. Sklep firmowy z produktami to wsłuchanie się w głos mieszkańców Piły i okolic, którzy od dłuższego czasu dopytywali się o możliwość zakupu obuwia z lokalnej  fabryki. Różnorodność wzorów i kolorów zadowoli najbardziej wybrednych konsumentów. W sklepie dostępne są końcówki kolekcji oraz niepowtarzalne wzory.

Do sklepu zapraszamy na Aleje Wojska Polskiego 2 – pasaż przy głównej poczcie. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

Dziękujemy firmie Sanita Footwear za otrzymane zaufanie.

Maciej Reinke