DEER kolejnym sponsorem KP Piła.

Mamy dużą przyjemność poinformować o tym, iż zaufała nam kolejna firma i postanowiła razem z nami budować seniorską piłkę w Pile. Nowym Sponsorem KP Piła zostało przedsiębiorstwo DEER spedycja, transport.

Firma powstała w 2006 roku. Początkowo skupiona była na świadczeniu usług transportowych na rynku lokalnym, a park maszynowy stanowiło zaledwie kilka busów. Jednak dzięki dynamicznemu rozwojowi oraz ciągłym inwestycjom DEER bardzo szybko rozszerzył obszar działań nie tylko na Polskę, ale na całą Europę.

Zyski w firmie są ciągle inwestowane, a w strategię firmy wpisany jest permanentny rozwój. Skutkiem takich działań jest to, że DEER stał się wiarygodnym partnerem dla wielu przedsiębiorstw z całego kraju i coraz mocniej działa także na rynku międzynarodowym.

To, co wyróżnia firmę DEER na rynku przedsiębiorstw działających w zakresie transportu drogowego to kompleksowość świadczonych usług. Nasz nowy sponsor bardzo dba o jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych usług transportowych.

Co ciekawe logo firmy ma takie same barwy jak logo naszego klubu.

Maciej Reinke