Diet-BOX.pl kolejnym Partnerem KP Piła !

Aby zostać dobrym piłkarzem czy sportowcem nie wystarczy ciężko trenować. Potrzebna jest także regeneracja oraz zdrowa dieta. I w tym kontekście możemy z dumą poinformować, ze naszym nowym Partnerem została firma Diet-BOX.pl

Firma Diet-BOX zajmuje się planowaniem indywidualnie dobranej  i odpowiednio zbilansowanej diety. Dieta ta zakłada całodzienny plan posiłków opartych na pięciu mniejszych, lecz pełnowartościowych porcjach, spożytych w regularnych odstępach czasowych . Charakteryzuje się ona tym, że skomponowana jest z produktów niskotłuszczowych oraz bogatych w błonnik pokarmowy, co w połączeniu z regularnością spożycia przyspiesza przemianę materii. Nie ogranicza natomiast żadnych ważnych składników odżywczych i nie powoduje efektu jo-jo.

Firma Diet-BOX oferuje diety: odchudzające, lekkostrawne, wysokokaloryczne lub niskocholesterolowe, dla dorosłych lub dla dzieci, dla aktywnych (i tych mniej aktywnych), dla zdrowych i dla tych, którzy na co dzień walczą ze schorzeniami (refluks, cukrzyca, otyłość).

Jak działa przygotowanie takiej diety:

  1. Spotkanie z dietetykiem w celu ustalenia najlepszego sposobu żywienia dla Twojego organizmu – wywiad dietetyczny, znalezienie odpowiedzi na pytanie: „Co chcesz osiągnąć?”.
  2. Przygotowanie Twoich posiłków z najlepszych składników przez naszych kucharzy. W tym procesie wykorzystywane są tylko świeże i najwyższej jakości produkty, które pochodzą od sprawdzonych i godnych zaufania dostawców.
  3. Posiłki dostarczane są w plastikowych, hermetycznie zamkniętych pojemnikach. Cały zestaw jest z kolei zapakowany w elegancką papierową torbę. Opakowania przystosowane są do odgrzewania posiłków w kuchence mikrofalowej, co sprawia, że zawsze możesz liczyć na ciepły posiłek.
  4. Dostawy realizowane są w godzinach popołudniowo-wieczornych między 16.30 – 21.00 lub w godzinach porannych od godz. 5:00 – 9:00  pod wskazany przez adres. Posiłki dostarczane są codziennie i zawierają kompletny zestaw wyżywienia na następny dzień. W piątek natomiast otrzymujesz zestawy na sobotę i niedzielę. Ponadto, możliwe jest również indywidualne ustalenie godziny dostawy.

Więcej na temat usług oferowanych przez firmę Diet-box znajdziecie na stronie internetowej

diet-box.pl

Maciej Reinke