KOLORAMA wspiera młodych piłkarzy.

Mamy dużą przyjemność powitać w gronie sponsorów naszego klubu firmę Kolorama. Właściciele firmy Kolorama zdecydowali się pomóc w rozwoju młodym talentom piłkarskim z Piły i okolic i wsparli finansowo nasze grupy młodzieżowe. Mam nadzieję, że poprzez dobre występy naszych juniorów w ligach wojewódzkich spłacimy ten kredyt zaufania.

KOLORAMA jest producentem żaluzji poziomych. Firma ma swoją siedzibę w Pile, ale dostarcza swoje produkty na szerszy rynek, między innymi do Holandii, Belgii, Francji, Danii, Włoch i Niemiec.

Produkuje żaluzje z aluminium, bambusa, PVC i listew drewnianych. W Koloramie znajdziemy szeroką gamę kolorów drewna i aluminium oraz dopasowane do nich tasiemki. Firma współpracuje z najlepszymi dostawcami komponentów w Europie. Produkuje żaluzje wysokiej jakości za rozsądną cenę, dostarczane w krótkim czasie.

Maciej Reinke