Pierwsze punkty juniorów

W miniony weekend juniorzy starsi i młodsi zdobyli pierwsze punkty w tegorocznych rozgrywkach. Pierwsi z nich wygrali w Gnieźnie z Mieszkiem 4:1, a drudzy zremisowali z Liderem Swarzędz 3:3.
Początek rozgrywek był dość trudny dla naszych drużyn juniorskich. Zgodnie do tej pory przegrywały swoje mecze, nie będąc widocznie gorsi od swoich przeciwników. Brakowało trochę wyrachowania i ogrania na tym poziomie rozgrywek. Było natomiast wiadomo, że wcześniej czy później nasze drużyny zaczną zdobywać punkty, ponieważ prezentują niezłe umiejętności piłkarskie. Stało się tak właśnie w miniony weekend po zwycięstwie juniorów starszych i remisie juniorów młodszych. Warto w tym miejscu podkreślić, że oba mecze nie rozpoczęły się po myśli naszych drużyn. Starsi zawodnicy przegrywali w Gnieźnie 1:0, a młodsi w Swarzędzu 3:1. Oba zespoły potrafiły jednak odwrócić losy spotkań i zdobyć cenne punkty w meczach wyjazdowych, za co należą im się dodatkowe brawa.

Mieszko Gniezno – KP Piła 1:4
Skład Klubu Piłkarskiego Piła:
Kacper Wojakiewicz – Dymitr Zdunek , Adam Muszyński, Wiktor Górski (Kamil Górzny), Oskar Marcinkowski (Jakub Imperowicz) – Norbert Błaszczyk (Jakub Krogulec), Mikołaj Michałek, Kacper Antczak – Oskar Reihs (Paweł Podoba), Jakub Pawłowski, Robert Greń (Daniel Ratajczak).

Trenerzy: Tomasz Kowalski, Piotr Martenka

Bramki:
1:0 – Mieszko Sawicki – Gniezno
1:1 – Jakub Pawłowski
1:2 – Kacper Antczak as. Norbert Błaszczyk
1:3 – Jakub Pawłowski as. Kacper Antczak
1:4 – Kacper Antczak as. Jakub Pawłowski

 

Lider Swarzędz – KP Piła 3:3

Skład Klubu Piłkarskiego Piła:
Kamil Hildebrandt – Hubert Pietrus, Hubert Kobusiński, Dominik Kuziora, Michał Molak, Jakub Wyrobek (Krzysztof Waliszewski), Marcel Siuda, Kacper Zieliński, Jakub Cieślik, Michał Gabrysiak, Oliwier Konwiński, (Michał Lorenc).

Trenerzy: Karol Skiba, Adam Idzikowski

Bramki:
1:0– Fryderyk Schneider (Lider Swarzędz)
2:0 – Fryderyk Schneider (Lider Swarzędz)
2:1 – Oliwier Konwiński as. Marcel Siuda
3:1 – Fryderyk Schneider (Lider Swarzędz)
3:2 – Michał Gabrysiak as. Jakub Wyrobek
3:3 – Hubert Kobusiński as. Michał Molak

Maciej Reinke