Wygrana ze Spartą w meczu ostatniej kolejki.

W dzisiejszym meczu pokazaliśmy charakter. Takie jest DNA naszego klubu. Od pierwszej minuty przegrywaliśmy 1:0. Potem po wyrównaniu znowu przegrywaliśmy 2:1. Uzyskaliśmy na boisku dużą przewagę, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Mimo wszystko uparcie i z widoczną wiarą parliśmy do przodu. Nagrodą za ofensywny styl i determinację jest zwycięstwo 3:2. Teoretycznie – to co by się stało gdybyśmy zremisowali, albo przegrali? I tak wygralibyśmy ligę. Ale nie, tu nie było kalkulacji, tylko sportowa chęć zwycięstwa i pokazania w każdym meczu, że jesteśmy najlepsi. Brawo Panowie. Gdyby było inaczej napisałbym chłopcy, ale nie – powtórzę: brawo Panowie. Tak tworzy się zespół i relacje, które zostaną na zawsze i których nikt nam nie zabierze.
Sparta Złotów – Klub Piłkarski Piła 2:3
Skład Klubu Piłkarskiego Piła:
Jakub Tritt (Kacper Wojakiewicz) – Dymitr Zdunek, Wiktor Górski, Hubert Żentkowski (Norbert Błaszczyk), Jakub Krogulec (Oskar Marcinkowski) – Robert Greń, Kacper Antczak, Dominik Wegner – Damian Parchimowicz, Kacper Dybziński, Oskar Reihs (Marcel Siuda)
Bramki:
01’ 1:0 Karol Długosz – Sparta
27’ 1:1 Kacper Dybziński as. Kacper Antczak
40’ 2:1 Stanisław Leszczyński – Sparta
81’ 2:2 Robert Greń as. Marcel Siuda
88’ 2:3 Damian Parchimowicz as. Dymitr Zdunek

Tomasz Kowalski