KP Piła klubem partnerskim Lecha Poznań !

W środę 17 kwietnia Klub Piłkarski Piła wspólnie z pilskim MOSiR-em zawarł umowę o współpracy z Lechem Poznań. Warto podkreślić, że w tym działaniu klub otrzymał bardzo dużą pomoc od Prezydenta Piły Pana Piotra Głowskiego. Ze strony Lecha Poznań obecny był doskonały trener i wspaniały człowiek Rafał Ulatowski.

Głównym celem projektu jest wspieranie rozwoju profesjonalnej piłki nożnej w Pile. W ramach tych działań liczymy na dużą pomoc merytoryczną oraz transfer myśli trenerskiej z Lecha Poznań do Piły. Z takiej możliwości rozwoju będą mogli korzystać wszyscy trenerzy zaangażowani w to przedsięwzięcie. Wierzymy, że ta współpraca przyspieszy rozwój sportowy najbardziej utalentowanych zawodników i trenerów z naszego miasta.

Dzięki zawarciu tej umowy Klub Piłkarski Piła będzie częścią rodziny piłkarskiej tworzonej pod patronatem Lecha Poznań.

Po poniedziałkowym podpisaniu umowy sponsorskiej z firmą Astanet, to drugie w tym tygodniu przełomowe wydarzenie w działalności KP Piła.

Przemysław Wojcieszak