Gala podsumowująca rok 2018 w wykonaniu KP Piła.

9 stycznia w Auditorium Maximum na pilskiej PWSZ odbyła się gala podsumowująca dokonania Klubu Piłkarskiego Piła w 2018 roku. Zebrali się na niej sympatycy i przyjaciele naszego klubu. Obecni na spotkaniu byli piłkarze oraz ich rodziny, zarząd klubu, przedstawiciele sponsorów oraz wielu znamienitych gości związanych z działalnością klubu. Zaszczycili nas swoją obecnością: Prezydent Piły Piotr Głowski, etatowy członek zarządu województwa wielkopolskiego Jacek Bogusławski , prezes OZPN w Pile Adam Luboński oraz przedstawiciele Lecha Poznań w osobach: Rafała Ulatowskiego szefa szkolenia w Akademii Lecha Poznań oraz dr. Roberta Śliwowskiego koordynatora programu klubów partnerskich w Lechu Poznań.
Spotkanie rozpoczął prezes KP Piła Przemysław Wojcieszak przedstawiając dokonania Klubu na płaszczyźnie sportowej i organizacyjnej w 2018 roku. Po prezesie głos kolejno zabierali pozostali zaproszeni goście. Następnie odbyła się prezentacja drużyn KP Piła w kategorii junior młodszy, junior starszy, senior. Gala zakończyła się bardzo ciekawą prezentacją Pawła Różyckiego na temat klubów piłkarskich w Pile w latach 1910 – 2019.
Zdjęcia z tego wydarzenia, których autorem jest Justyna Wojakiewicz, można obejrzeć w zakładce multimedia/zdjęcia.

Maciej Reinke