Zapraszamy na emocjonujący weekend z Klubem Piłkarskim Piła.

Serdecznie zapraszamy naszych kibiców na emocjonujący weekend na stadionie przy Żeromskiego.  Polska złota jesień w pełni a dodatkowo zapowiadają się dwa pełne emocji mecze.

Jako pierwsi zagrają juniorzy młodsi. W sobotę o 13.00 podejmą drużynę Soccer Stars. Czyli po pierwsze będą to derby Piły. Po drugie zagrają ze sobą lider i wicelider tabeli. Po trzecie jesteśmy rządni rewanżu. Miesiąc temu przegraliśmy z miejscowym rywalem 2:1. Będzie to na pewno zacięte i wyrównane spotkanie, w którym nie powinno zabraknąć także jakości piłkarskiej.

W niedzielę o 11.00 zagrają z kolei seniorzy KP Piła. Ich przeciwnikiem będzie Korona Brzeźnica. Czyli ponownie spotkanie lidera i wicelidera tabeli. W pierwszej rundzie wygraliśmy w Brzeźnicy 3:1 ale było to bardzo trudne spotkanie. Fantastycznie zagrał w nim nasz bramkarz Piotr Dębicki broniąc dwa rzuty karne i ratując 3 punkty. Mamy nadzieje, że i  tym razem będzie podobnie i komplet punktów pozostanie w Pile.

Życzę powodzenia naszym drużynom i zapraszam na stadion.

Maciej Reinke