Pewne zwycięstwo na trudnym terenie juniorów młodszych.

Na mecz do Wyrzyska jechaliśmy mocno skoncentrowani i bojowo nastawieni. Spodziewaliśmy się trudnego meczu. W pierwszym spotkaniu w Pile wygraliśmy z Łobzonką 2:0 po ciężkim i zaciętym boju. Ta koncentracja i dobre nastawienie były widoczne od 1 minuty meczu. Od samego początku uzyskaliśmy przewagę grając szybko i uważnie. Było widać, że bramki dla naszego zespołu są tylko kwestią czasu. Pomysłowa i szybka gra w ataku plus zdecydowana i uważna gra w obronie musiały przynieść efekt. I tak się faktycznie stało. Przy pierwszych dwóch bramkach w roli głównej wystąpił Hubert Pietrus. Najpierw gol z rzutu wolnego, następnie asysta przy trafieniu Jakuba Pawłowskiego. Pierwsza połowa skończyła się więc prowadzeniem KP Piła 2:0. Po przerwie tempo naszej gry dalej utrzymywało się na wysokim poziomie czego efektem były kolejne bramki. Na listę strzelców wpisali się jeszcze raz Jakub Pawłowski oraz Dorian Rabiński, Kacper Zieliński i Miłosz Misiuk. Warto w tym miejscu pochwalić formację obronną naszego zespołu. Czwórka Pisula, Kobusiński, Pietrus, Molak zagrała bardzo dobre zawody nie pozwalając drużynie z Wyrzyska oddać ani jednego celnego strzału na naszą bramkę. Gratuluję drużynie i trenerom zwycięstwa na trudnym terenie.

Łobzonka Wyrzysk – Klub Piłkarski Piła 0:6

Skład Klubu Piłkarskiego Piła:

Najda – Pisula (Pietraszak), Kobusiński, Pietrus, Molak (Kwiatkowski) – Zieliński , Błaszczyk (Siuda), Misiuk (Warzecha) – Zdunek (Marcinkowski) Cieślik (Czechowicz) Pawłowski (Rabiński)

Bramki:

20’ 0:1 Hubert Pietrus
29’ 0:2 Jakub Pawłowski as. Hubert Pietrus
55’ 0:3 Jakub Pawłowski as. Miłosz Misiuk
63’ 0:4 Miłosz Misiuk as. Mateusz Marcinkowski
65’ 0:5 Dorian Rabiński as. Miłosz Misiuk
71’ 0:6 Kacper Zieliński as. Błażej Kwiatkowski