Trzecia wygrana seniorów KP Piła

Po zeszłotygodniowej przegranej z Koroną Dębno w tą niedzielę przyszedł czas na kolejny mecz z Koroną, tym razem Brzeźno. Mecz lepiej zaczął zespół KP Piła, który szybko zdobył gola. Z rzutu rożnego dośrodkował Karol Dera walkę o górną piłkę wygrał Michał Szpener w zamieszaniu podbramkowym ta spadła pod nogi Pawła Nawrockiego i bardzo szybko zrobiło się 0:1. Podrażnieni utrata gola gospodarze starali się atakować bramkę Pilan ale przez ok 30 min sytuacji mieli jak na lekarstwo. Jednak kilkanaście minut przed końcem 1 połowy Korona wyrównuje. Niezdecydowanie naszych defensorów wykorzystuje zawodnik Korony i ładnym strzałem w samo okienko nie daje szans Piotrowi Dębickiemu. Po straconej bramce w grę KP wkradła się nerwowość co mogło zakończyć się tragicznie. Kilka minut przed końcem 1 połowy Korona otrzymuje rzut karny. Jednak nasz bramkarz nie daje się pokonać. Był to moment przełomowy dla naszego zespołu gdyż od tego momentu drużyna grała lepiej. Przed przerwą sytuację do zdobycia gola po podaniu Krystiana Januzika miał Karol Dera ale jego strzał dobrze obronił bramkarz. Do przerwy 1:1. W przerwie trener KP dokonał 4 zmian, które wniosły do gry dużo świeżości. Dobrze radzili sobie Łukasz Ograbek i Mariusz Januzik raz po raz przedzierając się prawą stroną boiska. Jedna z akcji Łukasza Ograbka przyniosła nam drugiego gola. Po jego ładnym podaniu Paweł Nawrocki strzela swojego 2 gola 1:2. KP nie zwalnia tempa i po ładnej akcji jest bliskie strzelenia trzeciego gola jednak Kacper Dybziński, który pojawił się po przerwie nie strzela w dogodnej sytuacji. Kacper w pełni rehabilituje się chwilę później. Wyrzut z autu wykonuje Łukasz Ograbek zagrywa do Pawła Nawrockiego ten wygrywa pojedynek jeden na jeden podaje do Dybzińskiego, który ładnym strzałem głową podwyższa na 1:3. Od tego momentu drużyna Korony ruszyła do ofensywy i wywalczyła sobie kilka rzutów rożnych i wolnych. Po jednym z nich za zagranie ręką sędzia dyktuje drugi rzut karny dla gospodarzy. Na posterunku był jedna świetnie dysponowany tego dnia Dębicki , który obronił i ten rzut karny. Wynik końcowy 1:3. Gra zespołu KP Piła nie była zła potrafiliśmy sobie stworzyć dużo więcej sytuacji do zdobycia bramki niż gospodarze, momentami jednak graliśmy zbyt nerwowo. Na uwagę zasługują rezerwowi, którzy wchodząc na boisko odmienili obraz gry.