Wygrana juniorów młodszych po ciężkim boju.

W drugiej kolejce juniorzy młodsi zmierzyli się z Łobzonką Wyrzysk, która okazała się wymagającym rywalem. Wyrzysk przyjechał do Piły i chciał zrehabilitować się za wysoką porażkę z pierwszej kolejki. Drużyna gości została wzmocniona zawodnikami grającymi również w juniorach starszych, co rzeczywiście widać było na boisku.

Pierwsze kilka minut to ewidentne badanie się dwóch drużyn, jednak później stworzyliśmy dwie bardzo dobre sytuacje do zdobycia gola. Najpierw Mikołaj Czechowicz źle zamknął akcję i nie trafił do bramki, następnie w sytuacji sam na sam z bramkarzem przestrzelił Jakub Pawłowski.

W 27 minucie obrońca z Wyrzyska podał do bramkarza, który złapał piłkę i sędzia odgwizdał rzut wolny pośredni. Była to dobra okazja do zdobycia gola, którą wykorzystał Marcel Siuda. Pod koniec pierwszej połowy błysnął Mati Marcinkowski. Popularny „Pchełka” zakręcił obrońcami w polu karnym i zdobył gola na 2:0. Po przerwie trochę lepiej zagrała Łobzonka, jednak wynik nie uległ zmianie i wygrywamy po trudnym meczu 2:0

Kadra:

Najda – Pisula, Kobusiński (Ratajczak), Pietrus, Molak (Pietraszak) – Zdunek (Rabiński), Siuda, Misiuk – Marcinkowski (Koneczny), Czechowicz (Warzecha), Pawłowski (Załachowski)

Gole:

26′ 1:0 Siuda as. Pawłowski

39′ 2:0 M. Marcinkowski