Juniorzy młodsi pewnie wygrali w Jastrowiu na inaugurację sezonu.

W pierwszej kolejce juniorzy młodsi KP Piła zagrali z rówieśnikami z Jastrowia. Była to pierwsza potyczka w historii obu drużyn. Przed spotkaniem było wiele znaków zapytania, gdyż gospodarze w tym roku pierwszy raz zgłosili drużynę w kategorii juniora młodszego.

Juniorzy z Piły podeszli do meczu bardzo zmotywowani i skoncentrowani co przełożyło się na dobrą grę. Od początku przejęli inicjatywę i realizowali nakreślony plan taktyczny. Wynik meczu otworzył kapitan Jakub Pawłowski, który w tym dniu był nie do zatrzymania dla zawodników gospodarzy. Po pierwszej połowie schodziliśmy na przerwę z wynikiem 0:4. W drugiej części meczu obraz gry nie uległ zmianie i piłkarze z Piły strzelili jeszcze 8 goli. Jesteśmy po pierwszej kolejce liderem, jednak w najbliższy weekend zagramy z Łobzonką Wyrzysk, która rok temu wygrała swoją grupę i minimalnie przegrała baraże o Ligę Wojewódzką.

Polonia Jastrowie – Klub Piłkarski Piła 0:12

gole:

0:1  ⚽ Pawłowski as. Marcinkowski

0:2  ⚽ Marcinkowski as. Pawłowski

0:3  ⚽ Pawłowski as. Pietrus

0:4  ⚽ Pawłowski as. Marcinkowski

0:5  ⚽ Pawłowski as. Czechowicz

0:6  ⚽ Pawłowski as. Czechowicz

0:7  ⚽ Molak as. Pisula

0:8  ⚽ Kwiatkowski as. Pawłowski

0:9  ⚽ Zdunek

0:10 ⚽ Pawłowski as. Pietraszak

0:11 ⚽ Molak as. Pawłowski

0:12 ⚽ Pawłowski as. Zdunek

 

Kadra: Najdek (Grzybek) – Pisula (Pietraszak), Kobusiński (Ratajczak), Pietrus (Hankowski), Kwiatkowski – Zdunek , Molak, Misiuk (Koneczny) – Marcinkowski (Kamiński), Czechowicz (Rabiński), Pawłowski.