Druga wygrana seniorów KP Piła.

Kolejnym przeciwnikiem zespołu KP Piła w rozgrywkach B klasy była drużyna ZKS Zelgniewo. Chwilę po rozpoczęciu meczu bardzo wyraźnie można było dostrzec plan gości na osiągnięcie korzystnego wyniku w Pile. Drużyna z Zelgniewa cofnęła się bardzo głęboko pod własne pole karne licząc na kontry oraz rzuty wolne. Plan gości dość szybko się załamał. Już w 9 minucie Wojciech Bańczyk po świetnym prostopadłym podaniu od Pawła Nawrockiego zdobył pierwszą bramkę. W 21 minucie plan na korzystny wynik w Pile całkiem legł w gruzach. Kolejne bardzo dobre prostopadłe podanie od Jarka Kisiela i Michał Przybylak zdobywa drugą bramkę. W 31 minucie Łukasz Ograbek powalczył o piłkę w polu karnym drużyny Zelgniewa. Udało mu się ją wyłuskać, po czym błyskawicznie skierował ją do Michała Przybylaka. Do przerwy prowadzimy 3:0. Po przerwie drużyna z Piły nie zamierzała zwalniać tempa. W 47 minucie dobrze wykonany rzut rożny. Pierwszy strzał broni jeszcze bramkarz z Zelgniewa, ale wobec dobitki Michał Szpenera jest już bezradny – wynik 4:0. W 62 minucie na indywidulaną akcję na lewym skrzydle zdecydował się Arkadiusz Rozum i prowadzimy 5:0. Kolejną ładną akcję w 82 minucie przeprowadził Mateusz Ziarnowski. Podał do Pawła Nawrockiego, a ten bez problemu zdobywa szóstą bramkę. W 87 minucie miała miejsce najładniejsza akcja meczu. Paweł Nawrocki przedryblował kilku przeciwników i podał do Mateusza Ziarnowskiego. Podanie zwrotne piętą i wynik meczu został ustalony. Warto na koniec napisać, że było to naprawdę dobre spotkanie w wykonaniu KP Piła. Szybka gra na jeden lub dwa kontakty, wiele płynnych akcji i do tego ponownie spora ilość kibiców na trybunach. Oby tak dalej.

Klub Piłkarski Piła – ZKS Zelgniewo 7 : 0

Skład Klubu Piłkarskiego Piła:

Dominik Piątek (Bartek Janke, Piotr Dębicki) – Mateusz Kledzik, Michał Szpener, Karol Skiba (Cezary Lachowicz), Wojciech Suszycki – Łukasz Ograbek (Karol Dera), Łukasz Kozłowski, Jarosław Kisiel (Mateusz Ziarnowski), Michał Przybylak (Arkadiusz Rozum) – Paweł Nawrocki, Wojciech Bańczyk

09’ 1:0 Wojciech Bańczyk as. Paweł Nawrocki

21’ 2:0 Michał Przybylak as. Jarosław Kisiel

31’ 3:0 Michał Przybylak as. Łukasz Ograbek

47’ 4:0 Michał Szpener

62’ 5:0 Arkadiusz Rozum

82’ 6:0 Paweł Nawrocki as. Mateusz Ziarnowski

87’ 7:0 Paweł Nawrocki as. Mateusz Ziarnowski