Juniorzy starsi KP Piła wicemistrzami okręgu pilskiego.

Do Wągrowca na mecz rewanżowy jechaliśmy z niepokojem. Pierwsze spotkanie finałowe rozgrywane w Pile zakończyło się naszą wysoką porażką 0:8. Na stadionie Nielby chcieliśmy zaprezentować się korzystniej i osiągnąć lepszy wynik. Zawodnicy KP Piła w środowym spotkaniu dali z siebie wszystko. Co prawda przegrali ten mecz 0:4, jednak styl i poziom, który zaprezentowali napawa nas dumą. Było więcej walki, więcej składnych akcji były okazje do strzelenia bramki. Bardzo brakuje naszej drużynie spotkań z tak wymagającymi rywalami. W dwumeczu przegraliśmy wysoko 12:0 ale wiele się nauczyliśmy. Mimo finałowej porażki rozgrywki 2017/2018 i tak uważamy za bardzo udane. W pierwszym sezonie gry juniorzy starsi KP Piła wygrali swoją ligę i zajęli drugie miejsce w okręgi pilskim.

Drużynie Nielby Wągrowiec gratulujemy zwycięstwa i awansu do Ligi Wojewódzkiej.

Nielba Wągrowiec – Klub Piłkarski Piła 4:0

Maciej Reinke