Udany rewanż za czwartkową porażkę.

Faza finałowa rozgrywek juniorów OZPN Piła tak się poukładała, że przyszło nam się zmierzyć dwa razy z drużynami Nilelby Wągrowiec. Najpierw juniorzy starsi zagrali o mistrzostwo, następnie juniorzy młodsi o trzecie miejsce w okręgu.  Mecz czwartkowy juniorom starszym kompletnie nie wyszedł. Rewanż za wysoką porażkę swoich kolegów wzięli natomiast juniorzy młodsi. W niedzielne popołudnie wygrali oni z drużyną Nielby 3-1. Warto dodać, że mecz był niezwykle emocjonujący, stał na niezłym piłkarskim poziomie a dość licznie zgromadzona publiczność co chwilę nagradzała brawami piłkarzy obu drużyn. Jeden i drugi zespół starał się rozgrywać piłkę po ziemi i stwarzał groźne sytuacje podbramkowe. Pierwszą bramkę dla KP Piła strzelił Robert Greń po ładnej indywidualnej akcji. Bardzo w zdobyciu tego gola pomógł Norbert Błaszczyk, który popisał długim dokładnym krosowym podaniem. Była to tak zwana asysta drugiego stopnia. Na przerwę schodziliśmy przy prowadzeniu 1:0. Mało brakowało a wynik był by remisowy ale Kacper Wojakiewicz obronił rzut karny. W drugiej połowie gra się wyrównała czego najlepszym dowodem była bramka strzelona przez gości z Wągrowca. Bardzo silny strzał z 25 m wpadł pod porzeczkę naszej bramki. Stracony gol podziałał bardzo mobilizująco na zawodników KP Piła i już tylko oni strzelali bramki. Najpierw Robert Greń popisał się świetnym podaniem do Jakuba Pawłowskiego, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobył drugą bramkę. Wynik meczu ustalił Jakub Krogulec zdobywając trzecią bramkę po podaniu dobrze grającego w tym dniu na skrzydle Mateusza Marcinkowskiego. Rewanż w piątek 15 czerwca w Wągrowcu.

Klub Piłkarski Piła – Nielba Wągrowiec 3-1

1:0 Robert Greń

1:1 zawodnik Nielby

2:1 Jakub Pawłowski as. Robert Greń

3:1 Jakub Krogulec as. Mateusz Marcinkowski