Złe miłego początki.

Ostatni mecz ligowy juniorów starszych KP Piła miał duży ciężar gatunkowy. Po przegranej w poprzedniej kolejce musieliśmy wygrać aby zachować pozycję lidera. Mecz zaczął się nerwowo. Próbowaliśmy prowadzić grę i rozgrywać piłkę w środku pola. Wydawało się, że powoli przejmujemy kontrolę nad spotkaniem. Okazało się jednak, iż Sparta potrafi przeprowadzić bardzo groźne kontrataki. Pierwsze ostrzeżenie od graczy ze Złotowa przyszło w 13 minucie, kiedy to po błędzie naszego obrońcy bardzo groźny strzał wylądował na słupku naszej bramki. Minutę później napastnik Sparty już się nie pomylił i przegrywaliśmy 0:1. 10 minut później kolejna bardzo groźna kontra gości i fenomenalną interwencją popisuje się Kacper Wojakiewicz. Wśród kibiców KP Piła zasiadających na trybunach zagościła niepewność co do wyniku meczu. Na szczęście w 29 minucie spotkania bardzo ładnym prostopadłym podaniem popisuje się Kacper Dybziński. W jego efekcie Jakub Pawłowski wybiega na pozycję sam na sam z bramkarzem. Nie marnuje jej i mamy remis 1:1. Szybko idziemy za ciosem i do przerwy strzelamy jeszcze 3 bramki. Goście odpowiadają jednym trafieniem. Wynik na zakończenie pierwszej połowy brzmi 4:2.

W drugiej połowie zaczynamy grać lepiej. W efekcie strzelamy jeszcze 5 bramek przy jednym trafieniu gości. Na uwagę zasługuje zwłaszcza ostatnia, bardzo ładna bramka z 89 minuty. Pięknym krosowym podaniem na 30 metrów popisuje się Michał Kur. Piłka trafia na lewe skrzydło do Jakuba Krogulca, który dośrodkowuje piłkę w pole karne wprost do Kacpra Dybzińskiego, a ten umieszcza ją pewnie w siatce rywali.

Klub Piłkarski Piła – Sparta Złotów 9-3

14’ 0:1 Stanisław Leszczyński

29” 1:1 Jakub Pawłowski  as. Kacper Dybziński

35’ 2:1 Michał Przybylak

41’ 3:1 Robert Greń  as. Alan Sabat

42’ 3:2 Stanisław Leszczyński

45’ 4:2 Kacper Dybziński  as. Łukasz Kozłowski

51′ 5:2 Robert Greń  as. Kacper Dybziński

54’ 6:2 Robert Greń as. Michał Przybylak

71’ 6:3 Michał Otręba

81’ 7:3 Jakub Krogulec as. Mateusz Ziarnowski

85’ 8:3 Dymitr Zdunek

89’ 9:3 Kacper Dybziński as. Jakub Krogulec