Trener Mariusz Rumak gościem Klubu Piłkarskiego Piła.

W piątek 07.04.2018 na zaproszenie Klubu Piłkarskiego Piła gościliśmy w Pile trenera Mariusza Rumaka. Trener Rumak w swojej zawodowej karierze prowadził takie kluby jak: Lech Poznań, Zawisza Bydgoszcz, Śląsk Wrocław oraz Bruk-Bet Termalika Nieciecza. Podczas wizyty w naszym klubie spotkał się ze sztabem szkoleniowym oraz zawodnikami. Spotkanie poszerzyło wiedzę piłkarzy i trenerów na temat piłki nożnej. Trener Rumak mówił o tym jak trenować, jak odpoczywać po treningu oraz o umiejętnościach najważniejszych dla piłkarza. Po części teoretycznej uczestnicy spotkania przeszli na pobliski orlik gdzie odbył się 1,5 godzinny trening praktyczny. Czas pokazał, iż wizyta trenera Mariusza Rumaka dobrze wpłynęła na naszych zawodników. W sobotę i w niedzielę drużyny juniorów młodszych i starszych solidarnie wygrały swoje mecze.
Fotorelacja autorstwa pani Justyny Wojakiewicz jest już dostępna w zakładce multimedia.
Maciej Reinke