Juniorzy młodsi wygrywają na inauguracje rundy w Tarnówce.

W pierwszej kolejce rundy rewanżowej juniorzy młodsi zmierzyli się z Tarnovią Tarnówka. W poprzedniej kolejce w Pile wygraliśmy bardzo wysoko, jednak nikt nie zamierzał lekceważyć przeciwnika i pojechaliśmy do Tarnówki zmotywowani by odnieść pierwsze zwycięstwo. W 9 minucie wynik meczu otworzył strzałem głową Hubert Żentkowski. Kilka minut później pięknym wolejem popisał się Norbert Błaszczyk, który podwyższył na 0:2. Do przerwy po jednym trafieniu dołożyli jeszcze Greń oraz Pawłowski i do szatni schodziliśmy z wynikiem 0:4. Po przerwie cały czas mieliśmy przewagę, jednak byliśmy bardzo nieskuteczni. W drugiej połowie strzeliliśmy tylko 3 gole, choć ze stworzonych sytuacji powinno być ich przynajmniej dwa razy tyle. Wygrywamy 0:7 w pierwszym meczu z młodym zespołem z Tarnówki. W spotkaniu tym debiutowało trzech nowych zawodników: Norbert Błaszczyk, Patryk Erdmann oraz Szymon Tomaszewski. Przed nami zdecydowanie trudniejsze mecze ponieważ Tarnówka gra młodym składem i owoce swojej pracy zbierze w przyszłości. Gratulujemy naszej drużynie.
Tarnovia Tarnówka – KP Piła 0:7

0:1 Żentkowski as. Zieliński
0:2 Błaszczyk as. Zieliński
0:3 Greń as. Pawłowski
0:4 Pawłowski as. Zdunek
0:5 Pawłowski
0:6 Najda as. Pisula
0:7 Greń
Karol Skiba