Awans juniorów młodszych do finału Halowych Mistrzostw OZPN Piła.

W niedzielę 7 stycznia zespół juniorów młodszych Klubu Piłkarskiego Piła udał się do Chodzieży na turniej eliminacyjny do finału Halowych Mistrzostw OZPN w Pile. Oprócz KP Piła w turnieju wzięły udział zespoły Polonii Chodzież – gospodarza turnieju, oraz Unii Ujście i Sparty Złotów. Pierwszy mecz graliśmy z drużyną Sparty Złotów. Mimo tego, że prowadziliśmy grę i mieliśmy kilka okazji do zdobycia gola, to bardzo długo utrzymywał się rezultat bezbramkowy. W końcówce spotkania Kacper Antczak strzelił bramkę dającą prowadzenie naszej drużynie. I gdy wydawało się, że dopiszemy sobie trzy punkty za zwycięstwo, w ostatniej akcji meczu strzelamy gola samobójczego. Spotkanie zakończyło się więc remisem.

Drugi mecz graliśmy z Polonią Chodzież. Spotkanie było bardzo wyrównane, ale drużyna gospodarza turnieju okazała się bardziej skuteczna i wygrała 2-1. Bramkę dla KP Piła strzelił ponownie Kacper Antczak.

Przed dwoma ostatnimi meczami turnieju pewne było, iż drużyna Polonii Chodzież zapewniła sobie awans do wielkiego finału. Na drugą premiowaną awansem pozycję szansę miały wszystkie pozostałe ekipy. Najpierw KP Piła po bramkach Kacpra Antczaka, Roberta Grenia i Jakuba Pawłowskiego wygrywa z Unią Ujście 3-0. Następnie Polonia Chodzież przegrywa ze Spartą Złotów 2-3. Takie wyniki spowodowały, że do finału, który odbędzie się 13 stycznia w Wągrowcu awansowały drużyny Polonii Chodzież i Klubu Piłkarskiego Piła.

W turnieju w naszej drużynie zagrali: Kacper Wojakiewicz, Bartosz Gryka, Dymitr Zdunek, Jakub Pawłowski, Mateusz Marcinkowski, Robert Greń, Adam Muszyński, Kacper Antczak, Patryk Krasucki, Kacper Zieliński.

KP Piła – Sparta Złotów 1 : 1

KP Piła – Polonia Chodzież 1 : 2

KP Piła – Unia Ujście 3 : 0