Wygrana juniorów młodszych w ostatnim meczu rundy jesiennej.

Klub Piłkarski Piła – Noteć Dziembowo 16:0

W ostatnim meczu rundy jesiennej juniorzy młodsi Klubu Piłkarskiego Piła pewnie wygrali z Notecią Dziembowo. Od początku spotkania zawodnicy KP Piła ruszyli do ataków na bramkę przeciwnika i byli bardzo skuteczni. Już w 1 minucie meczu wynik otworzył Jakub Pawłowski, po dośrodkowaniu Dymitra Zdunka. W tej części meczu jeszcze sześć razy trafialiśmy do siatki rywali z Dziembowa. Po przerwie na boisku pojawił się Patryk Krasucki, który dał świetną zmianę. Patryk w drugiej połowie zdobył 6 goli, dwa dołożył Robert Greń oraz jednego Kacper Zieliński. Na koniec rundy zagraliśmy bardzo dobry mecz, widać postęp naszej młodej drużyny. Gratulujemy! Niebawem na naszej stronie internetowej przedstawimy podsumowanie rundy jesiennej.

Klub Piłkarski Piła – Noteć Dziembowo 16:0 (7:0)

1’ 1:0 Pawłowski as. Zdunek
11’ 2:0 Pawłowski as. Górski
16’ 3:0 R. Greń as. Pawłowski
24’ 4:0 R. Greń
28’ 5:0 Pawłowski as. Zdunek
29’ 6:0 M. Marcinkowski as. Zdunek
31’ 7:0 Żentkowski as. R. Greń
51’ 8:0 Krasucki
56’ 9:0 Krasucki as. R. Greń
60’ 10:0 R. Greń as. Żentkowski
74’ 11:0 Krasucki
75’ 12:0 Zieliński
78’ 13:0 Krasucki
79’ 14:0 Krasucki
80’ 15:0 Krasucki
80’ 16:0 R. Greń as. Zieliński