Pewne zwycięstwo drużyny juniora starszego.

Przed niedzielnym meczem w obozie KP Piła było trochę obaw. Spowodowane one były faktem, że nie mogli w tym spotkaniu wystąpić Kacper Antczak oraz Adam Muszyński. Zawodnicy Ci są ważnymi postaciami naszej drużyny. Z przebiegu meczu okazało się, że, obawy te były płonne. Juniorzy starsi pewnie i przekonująco pokonali drużynę Błyskawicy Nieżychowo. Mecz toczył się pod nasze dyktando i pod naszą kontrolą. Nie brakowało płynnej gry i składnych akcji jak choćby ta z 58’. Piękny rajd prawą stroną boiska przeprowadził Fabian Nadskakuła. Zakończył go bardzo dobrym i celnym dośrodkowaniem wprost na głowę Kacpra Dybzińskiego. Kacper nie zmarnował okazji i zdobył bardzo ładną bramkę. W dobrych humorach przystępujemy do następnego tygodnia treningów, który zakończy się ciekawym meczem z Iskrą Szydłowo. Liczymy na dobre spotkanie.
12’ 1:0 Dybziński, as. Nadskakuła
13’ 2:0 Nadskakuła, as. Dybziński
23′ 2:1 Adrian Bełka (Błyskawica Nieżychowo)
35’ 3:1 Dybziński, as. Lechowicz
42’ 4:1 Rożyński, as. Lechowicz
58’ 5:1 Dybziński, as. Nadskakuła
76’ 6:1 Dybziński, as. K. Greń
80’ 7:1 Dybziński, as. Krogulec
85’ 8:1 Dybziński, as. Krogulec