Porażka juniorów młodszych w meczu na szczycie tabeli.

Pierwszej porażki ligowej doznali juniorzy młodsi Klubu Piłkarskiego Piła. W sobotę spotkały się dwa zespoły, które miały na swoim koncie komplet zwycięstw i zapowiadało się bardzo ciekawe spotkanie. W 12 minucie sędzia podyktował rzut karny i goście wyszli na prowadzenie. Na minutę przed końcem pierwszej połowy strzałem z dystansu zawodnik gości pokonał Jakuba Tritta i do przerwy przegrywamy 0:2. W 53 minucie Adam Muszyński był faulowany w naszym polu karnym, jednak ku zdziwieniu wszystkich sędzia wskazał na 11 metr, który goście zamienili na gola. Od tego momentu drużyna zareagowała bardzo pozytywnie i zaczęliśmy dobrze grać. W 67 minucie po dośrodkowaniu Kacpra Zielińskiego gola głową zdobywa Kacper Antczak. Na pięć minut przed końcem meczu Antczak kolejny raz strzelił gola na 2:3 i stawiamy wszystko na jedną kartę. Ryzykując tracimy dwa gole, które dają Noteci zwycięstwo oraz pozycję lidera naszej grupy. Noteć Czarnków wygrała mecz zasłużenie. Jest to drużyna bardziej doświadczona, silniejsza fizycznie niż nasi chłopcy. Gratulujemy postawy i życzymy sobie więcej takich spotkań, które z pewnością rozwiną umiejętności piłkarskie naszych zawodników.
Klub Piłkarski Piła – Noteć Czarnków 2:5 (0:2)
12’ 0:1 rz. karny – Olgierd Mula (Noteć Czarnków)
39’ 0:2 Filip Bąkowski (Noteć Czarnków)
53’ 0:3 rz. karny – Olgierd Mula (Noteć Czarnków)
67’ 1:3 Antczak, as. Zieliński
75’ 2:3 Antczak
78’ 2:4 Filip Bąkowski (Noteć Czarnków)
80’ 2:5 Filip Bąkowski (Noteć Czarnków)