Trenerzy Junior Starszy

Trener

Tomasz Kowalski

Trener UEFA A
ur.: 31.05.1977


Asystent Trenera

Paweł Nawrocki

Trener UEFA C
ur.: 11.07.1983


Trenerzy Junior Młodszy

Trener

Karol Skiba

Trener UEFA A i UEFA Futsal B
ur.: 12.05.1985


Asystent Trenera

Adam Idzikowski

Trener UEFA C
ur.:02.04.1969


Asystent Trenera

Przemysław Wojcieszak

Trener UEFA C

ur.: 2.12.1969


Trener Bramkarzy

Trener Bramkarzy

Łukasz Kozłowski

ur.: 21.03.1999


Kierownik Drużyny

Kierownik Drużyny

Mariusz Paluszkiewicz

ur.: 18.05.1971


Lekarz

Lekarz ortopeda

dr n. med. Janusz Naumczyk