Mecz niedokończony

Przedziwna sytuacja miała miejsce podczas meczu juniorów starszych KP Piła – Orzeł Lipka. Drużyna gości składała się z 9 zawodników. Trener przyjezdnych tłumaczył, że piłkarze jego zespołu zostali przesunięci do zespołu seniorów i nie udało mu się skompletować składu. Jakby tego było mało, w przerwie meczu trener zgłosił sędziom kontuzje trzech zawodników. Jako że w 6 grać w piłkę nie można, mecz nie został więc dokończony. Decyzję dotyczącą ostatecznego wyniku meczu podejmie OZPN w Pile. Nadmienię, że po pierwszej połowie pilanie prowadzili 12:0.

Klub Piłkarski Piła – Orzeł Lipka 12:0