Czwarte zwycięstwo juniorów młodszych

Juniorzy młodsi kroczą od zwycięstwo do zwycięstwa. Tym razem zmierzyli się z Pogonią Łobżenica. Byliśmy faworytem tego meczu, gdyż Łobżenica do tej pory nie zdobyła nawet jednego punktu, choć do tej pory nie przegrywała wysoko. Od początku ruszyliśmy do ataków na bramkę przyjezdnych. Tradycyjnie w pierwszych minutach nie wykorzystujemy dobrych sytuacji, jednak co ważniejsze dobrze gramy w obronie. Do przerwy Jakub Pawłowski dwa razy pokonuje bramkarza Pogoni i do szatni schodzimy w wynikiem 2:0. Po przerwie zmieniamy aż 4 zawodników, którzy wnoszą wiele dobrego do naszej gry. Zdominowaliśmy środek pola gry. Pawłowski trafia na 3:0 a kilka minut po pojawieniu się na boisku Dorian Rabiński ustala końcowy wynik na 4:0. Byliśmy zespołem lepszym od gości, jest jednak coś o czym warto wspomnieć. Drużyna z Łobżenicy bez względu na wynik grała do końca w piłkę. Starannie budowali swoje akcję i pomimo gonienia wyniku nie poddali się. Dzięki temu mecz stał na dobrym poziomie i zgromadzeni kibice mieli okazję zobaczyć ciekawe zawody.