Ostre strzelanie w Śmiłowie.

W czwartej kolejce rozgrywek drużyna juniorów starszych KP Piła rozegrała mecz w Śmiłowie z tamtejszym Orkanem. Podopieczni trenera Tomasza Kowalskiego zagrali bardzo dobre spotkanie. Grali zespołowo, płynnie, skutecznie. Zaprezentowali także dużo atutów piłkarskich i w efekcie wygrali 13-1. Jedynym małym minusem tego meczu jest to, iż nie udało się zagrać na zero w obronie. Gospodarze bramkę zdobyli z rzutu karnego. Gratulacje dla trenera i zawodników a za tydzień do Piły przyjeżdża wicelider tabeli zespół Leżenica – Nowy Dwór. Już ostrzymy sobie zęby na dobre spotkanie.

Orkan Śmiłowo – Klub Piłkarski Piła 1-13

Skład Klubu Piłkarskiego Piła:

Kacper Wojakiewicz  – Mikołaj Łosoś (Oskar Marcinkowski), Adam Muszyński, Wiktor Górski (Hubert Żentkowski), Paweł Tarczyński – Robert Greń, Dominik Wegner, Kacper Antczak –  Jakub Krogulec, Kacper Dybziński, Oskar Reihs

07’ 0:1  Kacper Dybzniński as. Kacper Antczak

09’ 0:2  Jakub Krogulec

15’ 0:3  Kacper Antczak as. Oskar Reihs

17’ 0:4  Robert Greń as. Kacper Antczak

20’ 0:5  Robert Greń as. Dominik Wegner

22’ 0:6  Robert Greń

30’ 0:7  Kacper Dybzniński as. Kacper Antczak

48’ 0:8  Robert Greń as. Kacper Antczak

51’ 0:9  Kacper Antczak as. Adam Muszyński

60’ 1:9  Błażej Miszkurka rzut karny

60’ 1:10 Kacper Dybziński as. Kacper Antczak

65’ 1:11 Adam Muszyński as. Kacper Antczak

85’ 1:12 Kacper Antczak as. Jakub Krogulec

88’ 1:13 Kacper Antczak