Przegrana w rewanżu z Nielbą Wągrowiec.

W drugim meczu o 3 miejsce juniorów młodszych OZPN Piła, przegrywamy 2:0 z Nielbą Wągrowiec. Mecz był bardzo wyrównany i oba zespoły stworzyły ciekawe widowisko. Początek spotkania gospodarze zagrali bardzo wysoko, starając się strzelić szybko gola i odrobić straty z pierwszego meczu. Ten cel już w 5 minucie został zrealizowany i Nielba wyszła na prowadzenia 1:0. Od tego momentu przejmujemy inicjatywę i stwarzamy kilka dobrych sytuacji do zdobycia gola. Jakub Pawłowski dwukrotnie wychodził sam na sam z bramkarzem, jednak nie potrafił zdobyć gola dającego remis. Dobre okazje mają Robert Greń oraz Dymitr Zdunek, jednak brakuje zdecydowania i dobrej decyzji. Do przerwy schodzimy do szatni z wynikiem 1:0. Po przerwie scenariusz się powtórzył. Po stracie w środku pola, Nielba w 5 minucie zdobywa bramkę i podwyższa na 2:0. W tej części meczu gra bardzo się wyrównała. Ataki dwóch drużyn kończyły się na 20 metrze od bramki rywala. Do końca meczu próbowaliśmy atakować, strzelaliśmy z dystansu, mieliśmy kilka dobrych stałych fragmentów gry, jednak nie zdobyliśmy upragnionego gola, który dałby nam zwycięstwo w tym dwumeczu. Po dobrym spotkaniu z naszej strony przegrywamy i mamy ostatecznie gorszy bilans bramkowy od Nielby Wągrowiec. Zajmujemy 4 miejsce w okręgi OZPN Piła na koniec sezonu!